06 травня 2010
До ________ районного суду м.___________ адреса:_______________________
Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:__________________, тел.:_________________
Відповідач: __________ сільська рада, адреса:________________________,
Треті особи: Особа_3, проживає за адресою:________________________,
_________ державна нотаріальна контора, адреса:_________________________
Позовна заява
про визнання права власності на майновий пай
«__»__________ року померла ОСОБА_2.
Після її смерті відкрилась спадщина на майновий пай в пайовому фонді АПВ «Україна» в розмірі 1913грн., залишкова вартість якого, згідно довідки, виданої Спілкою громадян-співвласників майна реорганізованого сільськогосподарського підприємства АПВ «Україна», після 04.11.2005 року становить 1128грн.
Даний майновий пай належав померлій ОСОБА_3 відповідно до свідоцтва про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства № 290734.
Я, ОСОБА_1, є спадкоємицею майна померлої відповідно до заповіту, посвідченого 04.03.2002 року секретарем ___________ ради, який на день смерті заповідача не змінено і не скасовано, що підтверджується відповідним написом на ньому.
Після смерті ОСОБИ_2 я у встановлений ч.1 ст.1270 ЦК України шестимісячний строк прийняла спадщину, звернувшись з заявою про прийняття спадщини до нотаріальної контори. Однак у видачі свідоцтва про право на спадщину мені було відмовлено у зв`язку з тим, що в заповіті вказано не майновий пай, а базовий пай.
{smscoin_key}Тому я змушена звертатися до суду для визнання за мною права власності на майновий пай вартістю 1128 грн., який належав померлій ОСОБІ_2.
Третя особа ОСОБА_3 не заперечує проти того, щоб спадщина у вигляді майнового паю перейшла у мою власність, оскільки померла ОСОБА_2 заповіла йому будинок і він на майновий пай не претендує.
Крім того, ОСОБА_3 подав заяву до нотаріальної контори про прийняття спадщини у вигляді будинку, який ОСОБА_2 заповіла йому, не претендуючи при цьому на спадкове майно у вигляді майнового паю.
Ст. 1218 встановлює, що «до складу спадщини входять усі права та обов’язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.
Згідно ч.1 ст. 1223, «право на спадкування мають особи, визначені у заповіті».
На підставі викладеного і, керуючись ст.ст. 1218, 1223, ч.1 ст.1270 ЦК України, ст.ст. 3, 118, 119 ЦПК України, -
ПРОШУ:
Визнати за мною, ОСОБОЮ_1, право власності на майновий пай в пайовому фонді АПВ «Україна» с.__________ __________ району вартістю одна тисяча сто двадцять вісім гривень, належного померлій «__»_________року ОСОБІ_2, в порядку спадкування за заповітом.
Додатки:
Дата Підпис{/smscoin_key}
< Попередня | Наступна > |
---|
Коментарі