До ________ районного суду м.___________ адреса:_______________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:__________________, тел.:_________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:_____________, тел:__________________

Треті особи:  __________ відділ РАЦС ____________ МУЮ, адреса:____________________

Позовна заява

про визнання шлюбу недійсним

Я, Особа_1 разом із Особою_2, 01.01.2007 року зареєстрували шлюб, що підтверджується свідоцтвом про шлюб № ____ від 01.01.2007 року.

07.09.2007 р. у нас народився спільний син Особа_3, що підтверджується свідоцтвом про народження від «__»________ 2007 року №____.

Після укладення  шлюбу я став помічати дивності у поведінці дружини, на які до одруження не звертав уваги. Згодом я зрозумів, що у дружини мають місце порушення психічної діяльності, які  позначалися у  втраті пам’яті, зайвої балакучості, неадекватної поведінки відносно грудної дитини.

З цього приводу я звернувся до батьків дружини, які повідомили, приголомшливу для мене інформацію, що їх дочка дійсно страждає розладом психічної діяльності, у зв’язку з чим вона  знаходиться на обліку у ________ психоневрологічному диспансері № 3 та щорічно проходить курс лікування у 15-й _________ міській психоневрологічної лікарні.

За довідкою ПДН №3 і __________ обласної психіатричної лікарні №3 Особа_2 страждає на захворювання шизофренією параноідної форми неперервного перебігу.

{smscoin_key}У зв’язку з тим, що відповідач та її батьки до одруження та при реєстрації шлюбу приховали  від мене таку важливу інформацію, як серйозне психічне захворювання Особи_2, яке може вплинути на  стан  здоров’я нашої дитини, я вважаю, що збереження чи розірвання шлюбу не в моїх інтересах та не в інтересах  сина Особи_3. Такий шлюб повинен бути визнаний недійсним з усіма правовими наслідками.

Відповідно до п.3 ст.41 СК України шлюб може бути визнаний  недійсним, якщо він був зареєстрований з особою, яка приховала тяжку хворобу, або хворобу небезпечну для другого подружжя(або ) їхніх нащадків.  

З огляду на викладене, вважаю, що мої позовні вимоги до Особи_2 обґрунтовані та підлягають задоволенню.

На підставі вищезазначеного та керуючись п. 3 ст. 41 СК України, ст.ст. 3, 118,119, ЦПК України, -

ПРОШУ:

Визнати недійсним шлюб, який був укладений 01.06.2007р. у Палаці одруження «________________» м. ________ між Особою_1 та Особою_2, актовий запис № ______.

Додатки:

Дата           Підпис{/smscoin_key}

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации
 • «Космические потери» Билецкого
  На днях в интервью «Апострофу» Андрей Билецкий рассказывал о дальнейших политических планах «Нацкорпуса». В принципе, ничего нового не было сказано …
 • Откровения от Медведчука и Онуфриенко
  Когда миллиардер Виктор Медведчук говорит о топливе, к нему стоит прислушаться. Просто потому, что многие годы именно он контролирует вертикально …
 • Аваков против Порошенко: «золотая акция» выборов находится в МВД Украины
  Чем меньше времени остается до выборов президента Украины, тем сильнее обостряются противоречия внутри системы власти. Глава МВД Арсен Аваков, который …
 • Свинья Шредингера
  Про кота Шредингера вы все более или менее знаете. Среднестатистического кошака помещают в ящик с куском плутония и предлагают угадать: …
 • #такпобедим
  Украинский парламент стал образцом решения самых сложных и актуальных проблем современности. Он настолько популярен, что за его деятельностью вообще никто …