13 червня 2010
До ________ районного суду м.___________ адреса:_______________________
Позивачі: Особа_1, проживаю за адресою:__________________, тел.:_________________
Особа_2, проживаю за адресою:__________________, тел.:______________________
Відповідачі: Особа_3, проживає за адресою:_____________, тел:__________________
__________ відділ РАЦС __________ міського управління юстиції, адреса:________________________
Позовна заява
про визнання батьківства та про внесення змін до актового запису про народження дитини даних про батька
У зареєстрованому шлюбі я, Особа_1, та відповідач Особа_3 знаходились з липня 1985 року. У нас народилася дочка Особа_4 «_»____1985 року. Фактично сім`я у нас розпалася у вересні 1988 року і з цього часу ми сумісно не проживаємо.
З лютого 2004 року я, Особа_1, та Особа_2 знаходимося у фактичних шлюбних відносинах. У нас народилася дитина – син Особа_5 «__»_______2006 року, народження якого зареєстровано _________ відділом РАЦС ___________ міського управління юстиції відповідно до актового запису про народження № ____ від «__»______2006 року, але у відомостях про батька вказаний відповідач батьком цієї дитини, хоча в дійсності батьком його не являється. В дійсності батьком дитини є Особа_2.
Шлюб з відповідачем – Особою_3 і мною розірваний згідно заочного рішення ____________ районного суду м.___________ від «__» березня 2008 року та «__» серпня 2008 року зареєстровано розірвання шлюбу між ними органом РАЦС.
Відомості про батька дитини внесені органом РАЦС на підставі актового запису про укладення шлюбу № ____ від «__».07.1985 року, про що я повідомила Особу_2 і він дізнався у серпні 2008 року із моїх слів про своє батьківство після того, як був розірваний шлюб між ним та його дружиною Особою_7, «__» серпня 2008 року.
{smscoin_key}Мої, Особи_2, права порушені щодо мого батьківства відносно сина Особи_5. Я визнаю своє батьківство щодо цієї дитини.
Позивачка, Особа_1, визнала моє, Особи_2, батьківство відносно свого сина Особи_5, «__»__________2006 року народження.
Відповідно до ч. 1 ст. 129 СК України, - особа, яка вважає себе батьком дитини, народженої жінкою, яка в момент зачаття або народження дитини перебувала у шлюбі з іншим чоловіком, має право пред`явити до її чоловіка, якщо він записаний батьком дитини, позов про визнання батьківства.
Відповідно до ч.1 ст.138 СК України, - жінка, яка народила дитину у шлюбі, має право оспорити батьківство свого чоловіка, пред`явивши позов про виключення запису про нього як батька дитини з актового запису про народження дитини і така вимога матері відповідно до ч.2 цієї статті може бути задоволена лише у разі подання іншою особою заяви про своє батьківство.
На підставі викладеного і керуючись ст.ст. 129, 138 СК України, ст.ст.3, 118, 119 ЦПК України, -
ПРОСИМО:
Визнати Особу_2, «__»______року народження, уродженця _______, громадянина України, який зареєстрований та проживає за адресою: __________ – батьком дитини Особи_5, «__»_______2006 р.н., народженого Особою_1.
Зобов`язати ___________ відділ РАЦС _________ міського управління юстиції внести зміни до актового запису про народження дитини Особи_5, «__»______2006 р.н. за № _______ від «__» жовтня 2006 року ___________ відділу РАЦС _________ міського управління юстиції відповідно до рішення суду, де у відомості про батьківство вказати батьком дитини Особу_2, виключивши відомості про Особу_3.
Додаток:
Дата Підпис{/smscoin_key}
Наступна > |
---|
Коментарі
І друге питання, прошу допомогти , якщо батько дитини хоче встановити дату та час побачення з дитиною, але в відоомостях про батька він не записаний ним,( реєстр.135.ч.1 ) то треба позов подати спочатку для встановлення ЧИ визнання батьківства? і в чому різниця простими словами....
вважаю як юрист необхідно остаточно і оьгрунтовано підходити до вирішення цієї сімейної справи, позивач повинен неухильно посилатися на доказову базу; - аналіз ДНК, або підтвердження свідків.