До ________ районного суду ________ обл.

 

Позивач: Особа_1,

адреса: __________________________

 

Відповідач: __________ сільська рада __________ району ______________ області

адреса:_______________________________

 

Без ціни позову

 

 

Позовна заява

про визначення додаткового строку

для подання заяви про прийняття спадщини

 

«__» червня  2008 року померла моя тітка ОСОБА_2, яка проживала за адресою: вул. ________, б. ____, с. ____________ __________ району ___________ області. Після її смерті відкрилась спадщина на земельну ділянку та житловий будинок із надвірними спорудами, розташовану на території ___________ сільської ради ______________ району ___________ області.  

За життя Особа_2 склала заповіт, посвідчений «__»__________ року секретарем виконавчого комітету _________ сільської ради _________ району __________ області, зареєстрованого в реєстрі за № 40, відповідно до якого заповіла житловий будинок, що знаходиться в селі ___________, ____________ району __________ області по вул. _________, __ з усіма надвірними спорудами, а також все своє майно мені, своїй племінниці, – ОСОБІ_1  

«__»________ року я звернулася до ____________ державної нотаріальної контори із заявою про прийняття спадщини але постановою державного нотаріуса від «__»_______ року за номером 914 мені було відмовлено  у видачі свідоцтва  про право на спадщину за заповітом, так як я не прийняла спадщину у встановлений законом  шестимісячний термін та не вступила в права  спадкоємця фактично.

{smscoin_key}Я, ОСОБА_1, пропустила строк для прийняття  спадщини з поважних причин, так як є людиною похилого віку, тривалий час хворіла і на момент відкриття спадщини та протягом подальших семи місяців знаходилася на стаціонарному лікуванні в _________ обласній лікарні ім. ______________.  Вказаний факт підтверджую виписками з історії хвороби.

Відповідно до ст. 1270 ЦК України, для прийняття спадщини встановлюється строк у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини.  

Згідно з ч.3 ст. 1272 ЦК України, за позовом спадкоємця, який пропустив строк для прийняття спадщини з поважної причини, суд може визначити йому додатковий строк, достатній для подання ним заяви про прийняття спадщини.

На підставі вищезазначеного та керуючись ст.ст. 1270, 1272 ЦК України, ст.ст 3, 4, 19, 20, 107, 108, 114 ЦПК України, -

ПРОШУ:

Ухвалити рішення яким визначити мені Особі_1 додатковий строк для подання мною заяви про прийняття спадщини за заповітом після померлої Особи_2.

 

Додатки:

 

1)    Квитанція про сплату державного мита;

2)    Квитанція про сплату послуг інформаційно-технічного забезпечення;

3)    Свідоцтво про смерть Особи_2 №_____, від «__»_______ року;

4)    Копія заповіту померлої Особи_2, від «__»_______ року;

5)    Копія заяви Особи_1 до державної нотаріальної контори від «__»______ року про прийняття спадщини;

6)    Постанова державного нотаріуса №914 від «__»_______ року;

7)    Виписки з історії хвороби;

8)    Копії позовної заяви в кількості учасників

 

Дата                      Підпис {/smscoin_key}

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart