До ________ районного суду _________ адреса:_______________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:__________________, тел.:_________________

Відповідач: ________ відділ освіти __________ виконавчого комітету _________ міської ради адреса:__________________________, тел:__________________

Позовна заява

про визнання переведення на іншу роботу незаконним і поновлення на посаді

Я працювала заступником директора з навчально-виховної роботи ________ загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8.

07.12.2005 р. відділом освіти виконавчого комітету _________ міської ради було видано наказ № 419-К про звільнення мене по п.3 ст. 40 КЗпП України - у зв'язку з систематичним невиконанням своїх обов'язків без поважних причин.

В той же день, 07.12.2005 р. відділом освіти було видано наказ № 420-К, яким наказ № 419-К від 07.12.2005 р. скасовано.

В той же день, 07.12.2005 р. відділом освіти видано третій наказ № 421-К, згідно якого мене переведено з посади заступника директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 8 з 07.12.2005 р. на посаду вчителя російської мови та літератури.

Всі зазначені обставини відбулися через те, що між мною і новим директором школи склалися складні стосунки.

В листопаді 2005 р в результаті перевірки стану управлінської діяльності мені було винесено дисциплінарне стягнення. Вважаючи це несправедливим і незаконним я почала звертатися с заявами, що послужило підставою незаконних дій з боку керівництва.

Відповідно до ст.5-1 КЗпП України, держава гарантує працездатним громадянам, які постійно проживають на території України правовий захист від необґрунтованої відмови у прийнятті на роботу і незаконного звільнення, а також сприяння у збереженні роботи.

{smscoin_key}Згідно ст. 32 КЗпП України переведення на іншу роботу на тому ж підприємстві, в установі, організації, а також переведення на роботу на інше підприємство або в іншу місцевість допускається тільки за згодою працівника, за винятком тимчасового переведення.

Як роз’яснив мені відповідач на мою письмову заяву від «__»_______ року, завідуючий відділом освіти вважає моє переведення законним, посилаючись на мою заяву як на підставу видання наказу № 421-К від 07.12.2005 р.

Однак з цим не може погодитись, оскільки як вбачається із тексту самої заяви від 07.12.2005 р. в якій я нібито прошу перевести мене з посади заступника директора на посаду вчителя російської мови та літератури у зв'язку з моїм звільненням з цієї посади, написання заяви про переведення не було вільним волевиявленням, а є результатом тиску залишитися звільненою з роботи. При таких обставинах переведення мене на посаду вчителя російської мови та літератури є незаконним. Ці обставини будуть підтверджені в судовому засіданні свідками.

Мною був пропущений строк позовної давності для звернення до суду. Проте це сталося із поважних причин. Починаючи з січня 2006 р. я зверталась з чисельними заявами про видачу копії наказів, про поновлення на роботі, а також зі скаргами щодо порушення законодавства про працю та незаконність переведення на посаду вчителя до державної інспекції навчальних закладів, територіальної державної інспекції праці у ___________ області, Голови держадміністрації __________ області, відділу освіти виконкому ___________ міської ради.

У разі пропуску з поважних причин строків, встановлених ст. 233 КЗпП  України, суд може поновити ці строки.

На підставі зазначеного, керуючись ст.ст. 5-1, 32, 232-234 КЗпП України,   ст.ст. 3, 118, 119 ЦПК України, -

ПРОШУ:

Поновити строк звернення до суду, вважаючи його пропущеним з поважних причин.

Визнати наказ відділу освіти виконавчого комітету ____________ міської ради №421-К від 07.12.2005 року незаконним та скасувати його.

Поновити мене на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи ___________ загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8.

Додаток:

Дата                   Підпис{/smscoin_key}

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart