До ________ районного суду м.___________ адреса:_______________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:__________________, тел.:_________________

Відповідач: житлово-комунальне підприємство №3, адреса:_____________, тел:__________________

Позовна заява

про відшкодування майнової та моральної шкоди

Я являюся власником квартири за адресою:_______________.

Покрівля будинку внаслідок зносу та руйнації не виконує основну захисну функцію, внаслідок чого вода атмосферних опадів (дощу та талого снігу) потрапляє у кімнати квартири. Квартира в якій я проживаю неодноразово, починаючи з 1999 р. затоплювалась дощовими водами у зв’язку з невчасним та неякісним проведенням ремонту покрівлі даху. Від затікання покрівлі будинку в приміщенні квартири - ванни та на стіні, яка межує з ванною та в кімнатах наявні жовті плями розміром 0,5 кв.м. Вважаю, що відповідач не виконує умови договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Я неодноразово звертався до відповідача з вимогою провести ремонт покрівлі даху будинку, але мені було відмовлено.

Згідно висновку спеціаліста за № 0-52 від 13.03.2006 р. ринкова вартість відновлення (ремонту) приміщень після затоплення становить 3149 грн.

Крім того, згідно кошторисної документації по ремонту кімнати, яка затоплена в листопаді 2003 р. по квітень 2004 p., вартість ремонту становить - 2566 грн.

Відповідно до п.4.2.5. Договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, який укладений 13.03.2006р. між мною та відповідачем ЖКП за №3 останній несе відповідальність за надання послуг та виконання робіт по технічному обслуговуванню і поточному ремонту конструктивних елементів будинку, інженерних мереж і обладнання згідно тарифу та його структури, переліку робіт за даним договором в межах коштів, отриманих від власників квартир, квартиронаймачів цього будинку згідно рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 06.12.2005 р.

Відповідно до ст. 153 ЖК України держава надає громадянам, які мають у приватній власності жилі будинки (квартири), допомогу в їх ремонті та благоустрої.

Згідно ст. 21 п.2 п.п. 5, 10 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" виконавець (в нашому випадку ЖКП за №3 ) зобов’язаний своєчасно проводити підготовку жилого будинку і його технічного обладнання до експлуатації в осінньо-зимовий період та своєчасно за власний рахунок проводити роботи з усунення виявлених неполадок, пов’язаних з отриманням житлово-комунальних послуг, що виникли з його вини.

Як вбачається з висновку спеціаліста за № 0-53 від 13.03.2006 p. наданого Волинською філією "Діпромісто" в покрівлі будинку за адресою:____________ необхідно ліквідувати нещільності між рамками скла у світловому фонарі, який служить покрівлею над частиною приміщення мезоніну, провести поточний ремонт металевої покрівлі біля примикань до димових каналів і парапетних стін мезоніну, замінити ділянку жолоба і металевих звісів в окремих місцях, відремонтувати димові канали. Перераховані роботи відносяться до обсягу поточного ремонту.

Ст. 17 Закону України "Про захист прав споживачів" передбачено, що шкода заподіяна майну споживача, підлягає відшкодуванню в повному обсязі.

Отже, на підставі наведеного, з вини ЖКП за №З який не здійснив вчасно ремонт покрівлі в будинку за адресою:_______________, мені завдана майнова шкода, яка пов’язана з необхідністю проведення поточного ремонту покрівлі будинку та квартири за №3.

Ст. 24 Закону України "Про захист прав споживачів" передбачено стягнення моральної шкоди у випадку порушення законних прав споживачів.

На підставі вищезазначеного та керуючись ст.ст. 1166, 1167 ЦК України, ст.153 ЖК України, ст. 21 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", ст. 17 Закону України "Про захист прав споживачів", -

ПРОШУ:

Стягнути з Житлово-комунального підприємства за №3 на мою користь суму в розмірі - 5715 грн. за завдану матеріальну шкоду та суму в розмірі - 1700 грн. за завдану моральну шкоду.

Стягнути з Житлово-комунального підприємства за № 3 в користь держави суму судового збору витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

Додаток:

Копія позовної заяви - 2;

Копія свідоцтва про право власності на квартиру - 3;

Копія заяв до ЖКП про необхідність здійснити ремонт даху та ремонт затопленої квартири - 3;

Копія висновок спеціаліста – по вартості відновлення затопленої квартири - 3;

Копія висновок спеціаліста про причини затоплення квартири - 3;

Копії чеків за придбані товари та послуги для здійснення ремонту квартири на загальну суду 5715 грн.

Дата              Підпис

Коментарі 

 
+3 #1 ПОЗОВНА ЗАЯВАЛЮБОВ 14.10.2010 17:51
ВИ МЕНІ ДОПОМОГЛИ,Я ЗНАЙШЛА ДЛЯ СЕБЕ ТЕ ЩО МЕНІ ПОТРІБНО!ДУЖЕ ДУЖЕ ВАМ ВДЯЧНА!!!!!!!!! !!
Цитувати
 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart