До _______________ районного

(міського) суду ____________

ПОЗИВАЧ ____________________

(п.і.п.б., адреса)

ВІДПОВІДАЧІ ________________

(п.і.п.б., адреса)

Позовна заява

про визначення порядку користування

земельною ділянкою

 

Я є власником частини житлового будинку і земельної ділянки площею га за адресою ___________. Власниками іншої частини будинку є __________ (п.і.п.б., розміри часток., що належать іншим власникам). Під будівництво вказаного будинку рішенням виконкому _________ від "__" ______ 19_ р. відведена земельна ділянка розміром __ га. Між власниками будинку склався певний порядок щодо користування земельною ділянкою ___________. У даний час виник спір про порядок користування земельною ділянкою ____________ (вказати, в чому полягають претензії позивача до інших власників будинку з приводу користування земельною ділянкою, обгрунтувати).

Відповідно до ст. 88 Земельного кодексу України та статей 3, 15, 118 і 119 Цивільного процесуального кодексу України,

ПРОШУ:

1. Визначити порядок користування земельною ділянкою домоволодіння за адресою __________.

2. Виділити мені в користування __________ (вказати межі та площу __________ земельної ділянки, яка, на думку позивача, повинна перейти в його користування).

3. Призначити експертизу для визначення можливих варіантів користування земельною ділянкою.

4. Викликати у судове засідання свідків ___________ (п.і.п.б., адреса)

Додаток:

1. Документи, які встановлюють право на житловий будинок і земельну ділянку (договір про надання земельної ділянки під забудову житлового будинку, довідка бюро технічної інвентаризації про правову реєстрацію будинку, договір купівлі-продажу частини будинку, дарування, міни, свідоцтво про спадщину, копія рішення суду тощо).

2. Копія з плану земельної ділянки.

3. Акт комісії про обмір всієї земельної ділянки і площі, якою фактично користується кожен із співвласників.

4. Копії позовної заяви.

5. Квитанція про сплату державного мита.

 

Дата                                     Підпис

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart