До _________ районного суду м. ___

Адреса:_____________________

Позивач: Особа_1

місце проживання та реєстрації: _(адреса)

тел.: ____________________

 

Відповідач: Особа_2

місце проживання та реєстрації: _(адреса)

тел.: ____________________

 

Третя особа, що не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору: Бюро технічної інвентаризації

Місцезнаходження:__________(адреса)

 

 

Позовна заява

про визнання порядку користування земельною ділянкою та її меж

 

Мені, Особі_1, на праві приватної власності належить домоволодіння, яке знаходиться за адресою:_____________, а саме: будинок літера А-1, житловою площею 13,00 м2, в спільному користуванні вбиральня літера Д, на підставі договору купівлі-продажу серії____ № від 10.02.2004 р. нотаріально посвідченого приватним нотаріусом ________ міського нотаріального округу _________(П.І.П. нотаріуса) та зареєстрованого в реєстрі за № 639. Право власності зареєстровано за мною в Бюро технічної інвентаризації від 16.02.2004 р. у реєстрову книгу №125 за реєстровим №17502.

Головне управління у справах містобудування та архітектури м._________, розглянувши мою заяву не має заперечення проти проведення добудови розміром 5м х 6м та капітального ремонту квартири №__ і суміжних приміщень площею, 39,1 м2, що надані під господарчі птреби (копія витягу з рішення №___ від _______р., копія згоди ГЖЕД№, та мешканців суміжних будинків додається).

Рішенням виконвчого комітету __________ районної у м. _________ ради мені дозволено виконати добудову до належної мені частини житлового будинку.

Мною було отримано проектну документацію щодо прибудови житлового будинку ______ (адреса), виготовлений ТОВ «______» та технічний висновок, який виконаний ДП «_____».

Згідно довідки ГЖЕД№ від 01.08.2007 р. вся прилегла територія до кв. ___ по вул.____, також надходить до мого користування.

{smscoin_key}Відповідно з довідкою №_______ від 15.08.2007 р. житлові будинки по ________ (адреса)  має двох власників та загальний двір. В зв’язку з тим, що співвласником будинку Особою_2 було встановлено огорожу виникло питання розподілу прилеглої території/землі/ за будинками.

Неодноразово звертаючись до співвласника Особи_2 з пропозицією поділити межі користування прилеглої території до будинку в рівних частинах, я отримувала відмову.

На сьогоднішній час мною розпочато підготовку до будівельних робіт. Так як я не знаю меж та порядку користування прилеглою до будинку території, то не можу повноцінно розпочати будівництво.

Згідно ч.1 ст. 88 Земельного кодексу України володіння, користування, та розпорядження земельною ділянкою, що перебуває у спільній частковій власності, зідйснюються за згодою всіх співвласників згідно з договором, а у разі недосягення згоди – у судовому порядку.

Згідно ч. 4 ст. 88 Земельного кодексу України учасник спільної часткової власності на земельну ділянку має право на отримання в його володіння, користування частини спільної ділянки.

На підставі вищевикладеного та екруючись ст.ст. 118-120 ЦПК, ст.88, 107, 158 Земельного кодексу України, ст. 377 Цивільного кодексу України, -

 

ПРОШУ:

1.    Визначити порядок користування земельною ділянкою домоволодіння між мною, Особа_1, та відповідачем Особа_2, в м. ________ по вул. _______, 5

2.    Виділити мені, Особі_1, в користування земельну ділянку розміром, що становить половину площі, яка перебуває у корстуванні співвласників.

3.    Призначити експертизу для визначення можливих варіантів роподілу земельної ділянки.

Додатки:

1)    Квитанція про оплату державного мита;

2)    Квитанція про оплату ІТЗ;

3)    Копії позовної заяви та додатків до неї у кількості учасників;

4)    Копія договору купівлі продажу;

5)    Копія витягу із рішення;

6)    Копія згоди мешканців суміжних будинків;

7)    Копія згди ГЖЕД№;

8)    Копія дозволу Головного  управління у справах містобудування та архітектури м._________ від _______ р.;

9)    Копія рішення виконавчого комітету_________ районної у м._________ ради №__ від _______р.

10) Копія технічного паспорту;

11) Копія проектної пропозиції;

12) Копія технічного висновку;

13) Копія довідки №______ від _____р.

14) Копія довідки №______ від _____р.

Дата ___________            ___________ Підпис

 {/smscoin_key}

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart