До _________________ районного

(міського) суду ______________

ПОЗИВАЧ ____________________

(п.і.п.б., адреса)

ВІДПОВІДАЧІ: 1._______________

(п.і.п.б., адреса)

2.___________________________

(найменування юридичної особи,

що видала ордер, адреса)

 

 

Позовна заява

про визнання ордера на житлове приміщення недійсним

та виселення

 

Я є наймачем кімнати площею __ кв. м. у _-кімнатній квартирі № у будинку №__ по вул. _______ у м. ____. Разом зі мною в цій кімнаті мешкають _________ (п.і.п.б. членів сім'ї). " __" ________ 199_ р. у зв'язку з _________ (вказати причини) звільнила(и)ся кімната(ти) площею __ кв. м. На житлову площу, що звільнилася________ (найменуванням 2-го відповідача) видано ордер громадянину ________ (п.і.п.б. 1-го відповідача). Наша сім'я потребує поліпшення житлових умов, оскільки забезпечена житловою площею меншою за рівень, визначений законодавством, і перебуває на квартирному обліку з ______ 19_ р.

Згідно зі ст.ст. 54, 59, 117 Житлового кодексу України та 3, 15, 118, 119 Цивільного процесуального кодексу України,

ПРОШУ:

1. Ордер № __, виданий "___" _______ 19__ р.___ (найменування органу чи організації, що видав(ла) ордер) громадянину _________ (п.і.п.б. 1-го відповідача) визнати недійсним.

2. Виселити __________ (п.і.п.б. 1-го відповідача) з кімнат(и) площею ______ кв.м. в квартирі № ___ будинку № ___ по вул._______.

3. Визнати за мною право на спірну житлову площу.

Додаток:

1. Копія ордера та довідка Ф-3.

2. Витяг з особового рахунку.

3. План квартири.

4. Квитанція про сплату державного мита.

5. Копія позовної заяви.

 

Дата                             Підпис

 

 

 

 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart