_______ районному суду м. __________
Адреса: _______________________

Позивач:
Особа_1,
Адреса: ________________________

Відповідачі:
Особа_2,
Адреса: ________________________

Управління житлово - комунального
господарства виконавчого комітету
___________________ міської ради
Адреса: __________________

Треті особи, які не заявляють самостійних
вимог щодо предмета спору:

ГЖЕД - 1м._________
Адреса: ______________________

Орган опіки та піклування, виконавчий
комітет _______ районної у м. _____ ради
Адреса: ___________________________

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про визнання свідоцтва про право власності недійсним

«__» _________ року я, Особа_1, зареєструвала шлюб з Особою_2 та в якості члена його сім'ї поселилась у квартиру № __, будинку № __ по вул. _________ у м. ____, а «__» _________ року була зареєстрована за місцем проживання.

«__» _________ року у нас з Особою_2 народилась донька Особа_3, яка також була зареєстрована за місцем спірного житлового приміщення.

На той час, окрім нас, у вказаному житловому приміщенні проживали – Особа_4, батько чоловіка, та Особа_5, його мати.

Усі ми у відповідності з вимогами ч. 2 ст. 64 ЖК України мали рівні права та несли рівні відповідальності нарівні з наймачем вищевказаного житлового приміщення.

У ______ році поміж усіма користувачами квартири № __ у будинку № __ по вул. ______ у м. _____ була досягнута домовленість про приватизацію займаного житлового приміщення, але я вже використала своє право на приватизацію, прийнявши участь у приватизації квартири № __ у будинку № __ по вул. ____ с. ___, _______ району, _______ області (копія свідоцтва про право власності додається).

При вказаних обставинах мені було запропоновано тимчасово знятись з реєстрації за місцем постійного проживання на час його приватизації. Я погодилась на таку пропозицію і «__» _________ року знялась з реєстрації за адресою м. ________, вул. ________ кв. __, а після здійснення приватизації вказаного житла ________ року знову зареєструвалась за місцем свого постійного місця проживання.

{smscoin_key}В дійсності я нікуди не виїжджала і постійно, разом з усією своєю родиною -чоловіком Особою_2 та донькою Особою_3, проживала у спірному житловому приміщенні.

У _____ році сімейні стосунки поміж мною та Особою_2 погіршились і в грудні ______ року я разом з донькою тимчасово перебралась проживати до своїх батьків у с. _____, ________ району, ____________ області не маючи намір змінювати своє та доньки постійне місце проживання.

На жаль, стосунки поміж мною та Особою_2 ставали дедалі напруженішими і в січні ______ року він заявив, що ні я, ні донька не маємо права на квартиру № __ у будинку № __ по вул. _______ у м. ____.

Звернувшись до БТІ «_________» я довідалась, що дійсно у ______ році квартира № __ у будинку № ___ по вул. ______ у м. _______ була приватизована лише на трьох осіб – Особу_2, Особу_4 та Особу_5.

Про те, що не буду приймати участь у приватизації мені було відомо і я не претендую на свою частину у спірному житловому приміщенні, але на час приватизації житла у ньому в якості члена сім'ї проживала малолітня Особа_3, яка у відповідності з Законом України від 19.06.1992 року «Про приватизацію державного житлового фонду» мала право на безоплатну передачу їй у власність частини спірного житлового приміщення.

У відповідності з ч.2 ст. 64 ЖК України Особа_3 була і є членом сім'ї Особи_2, що підтверджується її свідоцтвом про народження.

Той факт, що вона постійно з дня народження і на час приватизації проживала у спірній квартирі можуть підтвердити свідки. Доказами її постійного проживання у спірному житловому приміщенні є відомості з ___________ обласної дитячої клінічної лікарні, де донька знаходиться на диспансерному обліку, з місця її навчання.

За ч. 4 ст. 261 ЦК України у разі порушення цивільного права або інтересу неповнолітньої особи позовна давність починається від дня досягнення нею повноліття.

За вказаних вимог закону неповнолітня Особа_3 не втратила свого права звернення до суду.

 На підставі викладеного та керуючись ст. 64 ЖК України, Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду»,

прошу:

 Визнати свідоцтво про право власності на квартиру № __ у будинку № __ по вул. ________ у м. ______ видане на ім'я - Особи_2, Особи_4 та Особи_5, недійсним.

У порядку ст. 136 ЦПК України викликати в якості свідків осіб за окремим списком.

У порядку ст. 137 ЦПК України витребувати у УЖКХ виконавчого комітету ________ міської ради свідоцтво про право власності на квартиру № __ у будинку № __ по вул. __________ у м. ________.
 

Додаток: 6 копій свідоцтва про шлюб, 6 копій свідоцтва про народження, 6 копій
виписки з домової книги, 6 копій медичної довідки, 6 копій посвідчення інваліда. 6 копій
свідоцтва про право власності, 5 копій позовної заяви, квитанції про сплату судового збору 8
грн. 50 коп., витрат на ІТЗ 7 грн. 50 коп.

Дата                   Підпис

  {/smscoin_key}

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart