До _____________ районного

(міського) суду ___________

ПОЗИВАЧ:___________________

(п.і.п.б., місце

__________________________

проживання)

ВІДПОВІДАЧ: _______________

(п.і.п.б.,

__________________________

місце проживання )

 

 

Позовна заява

про визнання особи такою, що втратила право на користування

житловим приміщенням у зв'язку з переїздом на інше

постійне місце проживання

 

Я _______ (п.і.п.б. позивача) перебував(ла) в шлюбі з __________(п.і.п.б. відповідача) з__________19 _р. Від шлюбу у нас дитина (діти)_______ (ім'я та рік народження) За рішенням ________ (найменування органу) від "__" _____ 19_ р. на сім'ю з ____ чоловік нам була надана __- кімнатна квартира №__ в будинку №__ по вул. _________ у м. __________, де ми мешкали з _________ 19_ р. Після розірвання в _______ 19_ р. шлюбу зі мною _______ (п.і.п.б.відповідача) переїхав до ____, створив нову сім'ю і проживає там за адресою:_______ з "__" ______ 19_ р.

 

За період з _______ 199_ р. відповідач жодного разу не з'являвся у квартирі № _ будинку № _ по вул.________ в м. ____, де я проживаю, і всі обов'язки, що випливають з договору найму житлового приміщення, покладені тільки на мене.

 

На підставі викладеного та згідно зі ст.107 Житлового кодексу України та 3, 15, 118, 119 Цивільного процесуального кодексу України.

ПРОШУ:

1. Визнати _________ (п.і.п.б. відповідача) таким, що втратив право на користування житловим приміщенням - квартирою № _ в будинку № _ по вул. ______ у м. _____.

 

2. Викликати свідків _________ (п.і.п.б., адреса).

Додаток:

1. Копія ордера та довідка Ф.3.

 

2. Копія свідоцтва про розірвання шлюбу.

 

3. Документи, що свідчать про дату вибуття і час, з якого відповідач був відсутній на спірній площі ( листи, довідки тощо).

 

4. Копія позовної заяви.

 

5. Квитанція про сплату державного мита.

 

Дата                                       Підпис

 

 

 

 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart