До ______________ міськрайонного суду

____________________________області

Особа1 (П.І.П)                                       

який проживає за адресою: ___________

м. ______________ ____________ обл.,

поштовий індекс _____                           
 

Заява

про забезпечення доказів

 

         У провадженні ______________міськрайонного суду знаходиться справа №________ за моїм позовом до Особа2 про визначення місця проживання нашої дочки Особа3.

Як свідка у зазначеній справі я просив допитати Свідок1, яка зможе підтвердити факт поганого поводження Особа2 із своєю дочкою.

Однак наприкінці липня цього року зазначений свідок виїжджає на постійне проживання до Росії, у зв’язку з чим можуть виникнути складнощі з її явкою до суду.

На підставі викладеного й у відповідності з ч. 1, 2 ст. 133, ст. 135 ЦПК України

 

прошу:

 

забезпечити докази у справі №_______ за моїм позовом до Особа2 про визначення місця проживання нашої дочки способом допиту як свідка Свідок1, яка проживає за адресою: вул. _________, буд. ______, м. ______________ ______________ області.

 

Додаток:

 

1.      Копія проїзного квитка.

 

„____”__________  200__ р.                     _________Особа1

 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart