До ______________ міськрайонного суду

____________________________області

Особа1 (П.І.П)                                       

який проживає за адресою: ___________

м. ______________ ____________ обл.,

поштовий індекс _____                           
 

Заява

про залучення співвідповідача

 

         „____”____________200__ р. я звернувся до __________міськрайонного суду з позовом до Особа2 про витребування належного мені автомобіля  Mazda6  2003 року випуску, реєстраційний №________ із його незаконного володіння. 

Під час попереднього судового засідання було встановлено, що належний мені автомобіль Особа2 передав на зберігання своєму дядькові Особа3.

Довідавшись про це, я звернулася до Особа3 з проханням повернути мені автомобіль, однак він відмовився. 

На підставі викладеного й у відповідності з ч. 1 ст. 33 ЦПК України

 

прошу:

 

залучити до участі у справі №_________ як співвідповідача за моїм позовом до Особа2 про витребування належного мені автомобіля Mazda6  2003 року випуску із його незаконного володіння Особу3, який проживає за адресою:  вул. __________, буд.  ___, кв. __, м. __________ __________ області.

        

„____”____________200__ р.             _________ Особа1

 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart