До _______ районного суду м.____________, адреса:_______________________

Заявник: Особа_1, проживаю за адресою:______________________, тел.:__________________________

Заінтересовані особи:

Відділ РАЦС _________ району м.__________, адреса:____________________,

Особа_2, проживає за адресою:___________________, тел.:_______________________,

Особа_3, проживає за адресою:______________________, тел.:__________________________,

Особа_4, проживає за адресою:______________________, тел.:__________________________

Заява

про надання права на шлюб

Я Особа_1 народилася 01 травня 1995 року в м.__________. На даний час я ще не досягла  повноліття. В 2009 році я познайомилася із Особою_2, 10.02.1991 року народження. Між мною та Особою_2 склалися дуже теплі і щирі стосунки, ми маємо взаємні міцні почуття любові та поваги один до одного. Тому я маю намір зареєструвати шлюб з громадянином Особою_2.

Коли ж я звернулась до ВРАЦС ________ району м._________, щоб подати заяву про реєстрацію шлюбу, там мені було роз’яснено, що оскільки  я не досягла віку, з якого можна зареєструвати шлюб, як це передбачено  сімейним законодавством  України, необхідно  надати  судове рішення про дачу права на укладення шлюбу.

Визнання  права на укладення шлюбу  для  мене  є необхідним і відповідає моїм інтересам, оскільки на даний час я вже  вагітна  терміном 28-29 тижнів, що підтверджується довідкою лікарсько-консультативної комісії ЦРЛ №__ від 08.12.2009 року, а тому  мені необхідно  терміново зареєструвати  шлюб до народження дитини.  Мої батьки: Особа_3 та Особа_4  не заперечують проти укладення мною шлюбу із Особою_2.

Особа_2 працює, забезпечував та зможе забезпечити в майбутньому нашу сім’ю матеріально.

Відповідно до ст.ст.22, 23 СК України, право на шлюб мають особи, які досягли шлюбного віку, який встановлено для жінок - 17 років, для чоловіків - 18 років, тобто на день реєстрації шлюбу ці особи мають досягти встановленого віку. Лише при досягненні встановленого віку особи мають право на шлюб.

За заявою особи, яка досягла чотирнадцяти років, за рішенням суду їй може бути надано право на шлюб, якщо буде встановлено, що це відповідає її інтересам.  

 Зниження шлюбного віку і надання мені права на шлюб відповідатиме моїм інтересам.

На підставі вищезазначеного та у відповідності із ст.ст. 22, 23 СК України, керуючись, ч.3 ст. 234, ст.235 ЦПК України,-

ПРОШУ:

Надати мені, Особі_1, 01.05.1995 року народження, право на укладення шлюбу із Особою_2, 10.02.1991 року народження.  

Допустити негайне виконання рішення суду.    

Додаток:

Дата          Підпис

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart