___________ районний суд м. _______

Адреса: _________________

ЗАЯВНИК:

Особа_1, в інтересах неповнолітньої Особи_3,

Адреса: _____________

ЗАЦІКАВЛЕНІ ОСОБИ:

Орган опіки та піклування в особі виконавчого

комітету __________ районної у м. ________ ради

Адреса:_______________


ЗАЯВА

про оголошення особи померлою

«___»_________ року між мною та Особою_2, ______ року народження уродженцем с. _________, _____________ району, _______________ області був зареєстрований шлюб, який в подальшому був розірваний, «___»_________ року, що підтверджується свідоцтвом про розірвання шлюбу ( додаток ).

Від шлюбу маємо дочку Особу_3, «___»_________ року народження, що підтверджується свідоцтвом ( додаток ).

Особа_2 зобов'язаний сплачувати аліменти на утримання дочки, але сплата аліментів не проводиться, оскільки місце його перебування невідоме, він відсутній по постійному місцю проживання.

В зв'язку з його зникненням, я зверталася до міліції про його розшук ( ухвалою _________ районного суду від «___»_________ року оголошено розшук), однак відомостей про місце його перебування до цього часу не встановлено. Заходи по його розшуку підтверджуються довідкою РВ ПМУ УМВС України.

{smscoin_key}За рішення ____________ районного суду м. _____________ від «___»_________ року Особу_2, _______ року народження визнано безвісно відсутнім з «___»_________ року. Фактично мій колишній чоловік виїхав від мене «___»_________ року і місце його перебування мені невідоме.

Весь час я отримувала державну допомогу на утримання дочки у відповідності до Закону України „Про державну допомогу сім'ям з дітьми" як одинока мати, але в зв'язку з роз'ясненням Міністерства юстиції України № 21-26-552 від 06.03.2008 року мені було відмовлено у наданні такої допомоги в зв'язку з тим, що у відповідності до чинного законодавства підстав для призначення допомоги на дітей одиноким матерям на підставі рішення суду про визнання громадянина безвісно відсутнім не має.

Оголошення померлим Особи_2 необхідно для захисту права на соціальний захист гарантованого ст. 46 Конституції України неповнолітньої Особи_2, «___»_________ року народження. Ці обставини змушують мене звернутися до суду в її інтересах.

На підставі вище викладеного та керуючись ст. ст. 3,119,246,247 ЦПК України, ст. ст. 46,47 ЦК України, ст. 46 Конституції України, -

ПРОШУ:

Оголосити Особу_2, «___»_________ року народження уродженцем с. _________, _____________ району, _______________ області - померлим.

Додаток :

Дата                     Підпис{/smscoin_key}

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart