До _________ районного суду м.________, адреса:__________________

Заявник: Особа_1, проживаю за адресою:__________, тел.:_________

Заінтересовані особи:

Особа_2, проживає за адресою:_________, тел.:__________

Орган опіки та піклування в особі управління праці та соціального захисту населення виконкому __________ районної у м.__________ ради, адреса:_____________

Заява про скасування рішення суду про оголошення фізичної особи померлою

Рішенням ________ міськрайонного суду ____________ області від 07.08.2009 року по справі № ________ за заявою ОСОБИ_2 мене, ОСОБУ_1, «__»_________року народження, уроженку м.___________, що постійно проживала в м._______ по вул. __________, __, кв.__  - оголошено померлою з дня набрання рішенням чинності. Рішення набрало законної сили 18 серпня 2009 року.

Зазначене рішення було прийнято у зв’язку із наступними обставинами:

В літку 1998 року, я Особа_1, посварилась зі своєю матір’ю — Особою_2 та виїхала у м. Дніпропетровськ, де поступила до навчального закладу.

Проживши певний час в Дніпропетровську я познайомилася з хлопцем, Особою_3 і почала у нього проживати. Про своє місце знаходження я до останнього часу не говорила ні матері, ні комусь із рідних, бо не вважала за потрібне, оскільки під час нашої з матір’ю сварки, останньою мені було завдано дуже велику моральну травму і увесь цей час я повністю ігнорувала і уникала будь-яких контактів з Особою_2.

Органами міліції, за заявою матері — Особи_2,  був оголошений мій розшук,  який в не дав позитивних результатів.

На даний час я проживаю у м. Дніпропетровську за адресою:________________ (підтверджується відміткою в паспорті про реєстрацію місця проживання та довідкою ГЖЕД №__), працюю продавщицею в магазині (підтверджується копією трудового контракту та трудовою книжкою).

{smscoin_key}Задоволення даної заяви тягне для мене юридичні наслідки у вигляді реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів з відповідними цивільними обов’язками.

Відповідно до ст. 48 ЦК України якщо фізична особа, яка була оголошена померлою, з’явилася або якщо одержано відомості про місце її перебування, суд за місцем перебування цієї особи або суд, що постановив рішення про оголошення її померлою, за заявою цієї особи або іншої заінтересованої особи скасовує рішення про оголошення фізичної особи померлою.

На підставі вищезазначеного та керуючись ст. 48 ЦК України, ст. 250  ЦПК України, -

ПРОШУ:

Скасувати рішення _______ міськрайонного суду _______ області від 07.08.2009 року по справі №______ про задоволення заяви ОСОБИ_2 про оголошення померлою ОСОБИ_1, «__»________ року народження, уроженки м.Дніпропетровськ, що постійно проживала за адресою: _____________.  

Додатки:

Дата                  Підпис{/smscoin_key}

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart