До_______________ районного

(міського) суду ___________

ЗАЯВНИК____________________

(п.і.п.б., адреса)

ЗАЦІКАВЛЕНА ОСОБА:

Районний (міський) відділ

охорони здоров'я

__________________________

(адреса)

 

Заява

про визнання громадянина недієздатним 

_____ (п.і.п.б. особи, стосовно якої ставиться питання про визнання недієздатним) який (яка) проживає разом зі мною і доводиться мені _____ (родинне відношення до заявника) з ________ 19__ р. є інвалідом _______ групи в зв'язку з ____ захворюванням. (вказати характер) Через хвороби він (вона) не може розуміти значення своїх дій, керувати ними і потребує опіки ______ (викласти обставини, що свідчать про розумовий розлад, внаслідок якого особа не може розуміти значенні своїх дій і керувати ними).

Відповідно до ст. 39 Цивільного кодексу України та статей 236 - 238 Цивільного процесуального кодексу України,

ПРОШУ:

1. Визнати недієздатним _____ (п.і.п.б. особи, стосовно якої ставиться питання про визнання недієздатним, рік і місце її народження).

2.Витребувати витяг з історії хвороби і довідку ЛТЕК.

3. Призначити судово-психіатричну експертизу.

Додаток:

1. Копія свідоцтва про народження.

2. Довідка про пеясію.

3. Квитанція про сплату державного мита.

4. Копія заяви.  

Дата                     Підпис

Коментарі 

 
+1 #2 недоліки у заявіірина 25.02.2011 14:58
крім того, заінтересованою особою має бути орган опіки та піклування, і суд не повинен нічого витребовувати, а адвокат повинен дати запит стосовно стану здоров'я особи, яку необхідно визнати недієздатною та додати до заяви довідку як письмовий доказ того, що особа є недієздатною.
Цитувати
 
 
+4 #1 недоліки у позовній заявіірина 25.02.2011 14:35
Судові витрати згідно ч.2 ст. 240 Цивільного процесуального кодексу України, пов'язані з провадженням справи про визнання фізичної особи недієздатною, відносяться на рахунок держави.
а згідно п.1 ч. 4 ст. 81 ЦПК України не оплачується ІТЗ
Цитувати
 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart