05 квітня 2010
До ___________ районного суду м. _________
адреса: ________________________________
Заявник:Особа_1,
адреса: ________________________________,
Заінтересовані особи:
Управління праці та соціального захисту населення, виконкому _______ районнї у м.__________ ради, адреса: ____________________________,
Комунальне підприємство «Комунальник-1», адреса: ______________________________
Заява
про визнання фізичної особи безвісно відсутньою
Я, Особа_1, зареєстрована у квартирі №__ по вул. ______________, буд.___ у м.___________.
В квартирі, в якій я проживаю разом із своїм сином, на даний час зареєстрований і мій батько ОСОБА_2, що підтверджується копією довідки КП «Комунальник-1» про склад сім’ї. Однак, ще в ________ місяці ________ року останній пішов з дому, забрав свої речі і до сьогодні я не маю жодних відомостей про місце перебування батька. ОСОБА_2 вже більше 2-х років не з’являється за місцем проживання і відносини ні з ким не підтримує. До того ж, відповідно до довідки ________ РВ УМВС України в Харківській області від «__»________ року, №___ ОСОБА_2 знаходиться в розшуку і до сьогодні його місце перебування не встановлено.
{smscoin_key}Задоволення моєї заяви має для мене юридичне значення, оскільки надає можливість не сплачувати комунальні послуги за особу, яка ними фактично не користується, що передбачено чинним законодавством України. Маючи дуже малий дохід, виховуючи неповнолітнього сина, я змушена сплачувати комунальні послуги за Особу_2. Що є дуже значним навантаженням на наш сімейний бюджет. Жодної іншої заінтересованості в результаті розгляду справи у мене, Особи_1, немає.
Заявлені мною обставини підтверджуються в акті, складеному сусідами: Особою_3, проживаючого за адресою:___________; Особою_4, проживаючого за адресою: ______________; Особою_5, проживаючого за адресою: _____________. Крім того в судовому засіданні зазначені відомості можуть бути підтверджені Особою_6 та Особою_7, яких я прошу допитати у якості свідків.
Відповідно до ч.1 ст.43 ЦК України фізична особа може бути судом визнана безвісно відсутньою, якщо протягом одного року в місці її постійного проживання немає відомостей про місце її перебування.
Відповідно до ч.2 ст.43 ЦК України у разі неможливості встановити день одержання останніх відомостей про місце перебування особи початком її безвісної відсутності вважається перше число місяця, що йде за тим, у якому були одержані такі відомості, а в разі неможливості встановити цей місяць - перше січня наступного року.
На підставі викладеного, керуючись ст. 43 ЦК України, ст.ст. 248, 249 ЦПК України, -
ПРОШУ:
1) визнати безвісно відсутнім Особу_2, «__»_______ року народження, уродженця м._________, останнє відоме місце проживання: ______________________;
2) початком безвісної відсутності вважати 01 __________ року.
Додатки:
Дата Підпис{/smscoin_key}
< Попередня |
---|
Коментарі