До ___________ районного суду м. _________

адреса: ________________________________

Заявник:Особа_1,

адреса: ________________________________,

Заінтересовані особи:

Управління праці та соціального захисту населення, виконкому _______ районнї у м.__________ ради, адреса: ____________________________,

ТОВ «АЛЕКСЕН», адреса: ________________

Заява

про визнання фізичної особи безвісно відсутньою

30 березня 1991 року я Особа_1 зареєструвала шлюб з ОСОБА_2, від цього шлюбу 14 квітня 1992 року  у нас народилася дочка ОСОБА_3, яка постійно проживає зі мною.

В липні 1992 року ОСОБА_2 зібрав свої речі та покинув нас із донькою. З цього часу місце його знаходження невідомо.

З липня 2005 року я перебуваю у фактичних шлюбних відносинах з іншим чоловіком, ОСОБОЮ_5 від якого 9 липня 2008 року у нас народилася дочка ОСОБА_4, батьком дочки записаний ОСОБА_5.

Моє звернення до органів внутрішніх справ України та Росії з приводу розшуку ОСОБИ_2  ніяких результатів не дало. Визнання ОСОБА_2  безвісно відсутнім необхідно мені для оформлення шлюбу з іншим чоловіком та усиновлення ОСОБОЮ_5 нашої дочки ОСОБИ_3.    

 За даними адресно-довідкового бюро ГУМВС України в Донецькій області  ОСОБА_2 зареєстрованим у м. Донецьку та Донецькій області не значиться.  

{smscoin_key}Як вбачається з акту обстеження житлово-побутових умов, складеному комітетом мікрорайону «__________» з 1992 року  ОСОБА_3 зі своєю родиною за адресою: ____________ не проживає.  

Згідно з повідомленнями УВС по Пушкінському району м. Санкт-Петербург і Будьоннівського РВ ДМУ ГУМВС України в Донецькій області розшуковими заходами місце знаходження ОСОБИ_2 встановити не вдалося.    

Задоволення заяви має для  мене  юридичне значення, що дозволить  мені реалізувати право на  шлюб.

Згідно з вимогами ст. 43 ЦК України  фізична особа може бути визнана судом безвісно відсутньою, якщо протягом одного року в місці її постійного проживання немає відомостей про місце її перебування.  

У разі неможливості встановити день одержання останніх відомостей про місце перебування особи початком її безвісної відсутності вважається перше число місяця, що йде за тим, у якому були одержані такі відомості, а в разі неможливості встановити цей місяць — перше січня наступного року.

Відповідно до ч. 2 ст. 234 ЦПК України справи про визнання фізичної особи безвісно відсутньою чи оголошення її померлою суд розглядає в порядку окремого провадження.  

Згідно з ч. 3 ст. 235 ЦПК України, справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом.

На підставі викладеного, керуючись  ст. 43 ЦК України, ст.ст. 248, 249 ЦПК України, -

ПРОШУ:

1)    визнати безвісно відсутнім Особу_2, «__»_______ року народження, уродженця м._________, останнє відоме місце проживання: ______________________;

2)    початком безвісної відсутності вважати 01 серпня 1992 року.

Додатки:

Дата           Підпис{/smscoin_key}

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart