Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу.

Договір

купівлі-продажу транспортного засобу 

м. Полтава                                     "____" ___ 20____р.

Власник транспортного засобу (номерного вузла, агрегата)________________, надалі - (прізвище, ім'я, по батькові фізичної або повна назва юридичної особи), Продавець, в особі ___________ (прізвище, ім'я, по батькові уповноваженої особи, серія і номер документа, яким надано повноваження, коли і ким виданий, адреса проживання, серія і номер паспорта, коли і ким виданий) і _________ (прізвище, ім'я, по батькові фізичної або повна назва юридичної особи - нового власника), надалі - Покупець, в особі_________ (прізвище, ім'я, по батькові уповноваженої особи, серія і номер документа, яким надано повноваження, коли і ким виданий, адреса проживання, серія і номер паспорта, коли і ким виданий) надалі - сторони, уклали цей договір про таке: 

1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
Продавець продає належний йому транспортний засіб (номерний агрегат): назва, марка, модель____________________, рік випуску ______, колір ___________, тип ТЗ _______, тип кузова __________, номерний знак __________, № кузова (рами) _________________________, об'єм двигуна _________, № шасі _______________, назва _________________ (реєстраційного документа), серія ___, № ______, виданого РЕП ДАІ______ (назва РЕП ДАІ) "____"__________ ____ р. (дата видачі) 

2. ЗОБОВ’ЯЗАННЯ СТОРІН
2.1. Продавець зобов'язаний передати транспортний засіб (номерний агрегат) та документи на нього не пізніше "____" ____ 20___ р. після розрахунку; гарантує, що вказаний транспортний засіб (номерний агрегат) нікому не проданий, не подарований, не закладений, не перебуває під арештом, судового спору щодо нього не ведеться.
2.2. Покупець зобов'язаний розрахуватися і прийняти транспортний засіб (номерний агрегат) та документи на нього не пізніше "____"______ 20 ___ р. 

{smscoin_key}3. ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ
Оплата вартості транспортного засобу (номерного агрегата) відбувається за ціною домовленості шляхом ____________ 

4. РЕКВІЗИТИ ТА ПІДПИСИ СТОРІН
Продавець: ______________ Покупець: __________ 

5. ДОДАТКОВІ УМОВИ
5.1. Указані в договорі дані перевірені з використанням наявних в РЕП ДАІ відомостей та інформації баз даних АІС і відповідають поданим документам. ________
5.2. Плату за оформлення договору сплачено за квитанцією № ____
від "____"______20 ___ р. в розмірі _________ грн. 

Примітка. Один примірник цього договору зберігається в РЕП ДАІ, по одному примірнику одержано Продавцем і Покупцем. Кількість примірників договору, при потребі, може бути збільшено.
Начальник РЕП ДАІ ____________
Місце печатки (назва РЕП)
РЕП ДАІ____________ (прізвище, ініціали, підпис, дата){/smscoin_key}

Коментарі 

 
0 #2 супер пуперСаша 01.04.2020 19:29
Цитую Таня:
прекрасно!!!

омаеваму шиндеру
Цитувати
 
 
+3 #1 ДоговориТаня 26.07.2012 15:31
прекрасно!!!
Цитувати
 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Онлайн помічник

SiteHeart