ДОГОВІР

ПРО ПРАВОВИЙ РЕЖИМ МАЙНА ЧОЛОВІКА І ДРУЖИНИ

 

___________________________________________
(місце й дата укладання договору прописом)

Ми, гр. _________________ і гр. _____________, що проживають за адресою: _____________________, уклали даний договір про нижченаведене:

1. Ми, гр. _____________________ і гр. ________________________, зареєстрували шлюб "___"__________ 20___ г. у міському відділі РАЦСу м. ________________.

2. Нашою загальною спільною власністю у відповідності зі : ____________________________ (найменування майна, оціночна вартість).

3. Особистою власністю гр. _________________ є: _________________ (найменування, кількість майна, оцінна вартість).

{smscoin_key}4. Особистою власністю гр. ________________________ є: ______________________________ (найменування, кількість майна, оцінна вартість) придбане в період шлюбу винятково на заощадження гр. _____________________.

5. Я, гр. __________________, будучи наймачем житлового приміщення, що перебуває по вищевказаній адресі, що складається з ______-х кімнатної квартири житловою площею _________ кв. м, вселяю за згодою моїх повнолітніх дітей мого чоловіка гр. ______________ у зазначену квартиру із правом користування спільно із мною кімнатою(ми) розміром ___________ кв. м. Я, гр. _____________________, вселяюся на вищевказану житлову площу на умовах, запропонованих наймачем.

6. Витрати за складення даного договору оплачує гр. _____________________.

8. Даний договір складений і підписаний у трьох екземплярах, з яких один екземпляр зберігається в справах ________________ нотаріальної контори, а два інших видаються гр. _________________ і гр. ______________________.

Підпису сторін:
____________________ ________________
(підпис)
____________________ ________________
(підпис)

"__"____________ 20___ г. даний договір засвідчений мною, ______________________ нотаріусом. __________________________ (найменування нотаріальної контори, Nо., дата видачі ліцензії)

Договір підписаний у моїй присутності, особи сторін установлені, їхня дієздатність перевірена. Текст договору прочитаний уголос.

Зареєстровано в реєстрі за Nо. ____________
Стягнено по тарифу: ______________________ грн.
м.п. Нотаріус: __________________ (підпис)
{/smscoin_key}

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart