ДОГОВІР

про завдаток (між фізичними особами)

м.____________ «__»___________ р.

______________, паспорт громадянина України: серія ___ N ___, виданий ____________ м. ____________, іменований надалі  "Продавець", з одного боку, і ______________, паспорт громадянина України: серія ___ N ___, виданий ___________ г. ____________, іменований надалі  "Покупець", з іншого боку, уклали даний договір про нижченаведене:

1. Покупець передає Продавцеві завдаток у сумі ____ (________) гривень у рахунок оплати за договором  купівлі-продажу земельної ділянки, призначеного для _______________, площею _____, розташованого за адресою: _______________, з кадастровим номером ______ до "__"________ ____ р. включно.

2. Кошти , зазначені в пункті 1 даного договору, використаються як  завдаток, внесений з метою забезпечення виконання Покупцем зобов'язань по оплаті договору купівлі-продажу зазначеної земельної ділянки, що належить на праві власності Продавцеві.

3. Вартість зазначеної земельної ділянки за договором  купівлі-продажу становить ______ (________) гривень. Договір купівлі-продажу укладається до "__"______ ____р. Витрати сторін за договором  купівлі-продажу становлять _________________.

Інші істотні умови договору купівлі-продажу: ___________________.

{smscoin_key}Передачу ділянки сторони зроблять по акту прийому-передачі після ____________. Договір купівлі-продажу земельної ділянки буде зареєстрований сторонами після його передачі від Продавця до Покупця відповідно до  діючого законодавства.

4. При передачі завдатку Продавець передає Покупцеві оригінали правовстановлюючих документів на земельну ділянку, а саме свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, що підтверджується підписами під даним договором. Документи передаються до ___________.

5. Суперечки, які можуть виникнути при виконанні умов даного договору, сторони будуть прагнути вирішити мирним шляхом.

При недосягненні взаємоприйнятного рішення сторони можуть передати спірне питання на вирішення у судовому порядку відповідно до  діючого законодавства.

6. Із всіх питань, що не знайшли свого вирішення в умовах даного договору, але прямо або побічно випливає з відносин сторін по ньому, що зачіпають майнові інтереси й ділову репутацію сторін договору, вони будуть керуватися нормами й положеннями чинного законодавства.

7. Термін дії договору встановлюється з моменту його підписання і діє до моменту виконання своїх зобов'язань кожної зі сторін.

8. Припинення (закінчення) терміну дії даного договору спричиняє   припинення зобов'язань сторін по ньому, але не звільняє сторони договору від відповідальності за його порушення, якщо такі мали місце при виконанні умов даного договору.

Підписи сторін:

Продавець:                                        Покупець:{/smscoin_key}

Коментарі 

 
-2 #4 Договір про завдаток (між фізичними особами)Darin 28.05.2020 08:32
Here is my blog post :: Kadara.RU -
Ежедневные новости: https://Kadara.ru
Цитувати
 
 
0 #3 Договір про завдаток (між фізичними особами)Shelby 26.05.2020 23:05
my webb site - Kadara.ru - Ежедневные новости: https://kadara.ru/
Цитувати
 
 
+1 #2 Договір про ЗавдатокНаталья 11.11.2012 17:26
Підписання договору завдатку без підписаного та оформленого належним чином (нотаріально та зареєстрованого в держреєстрі) договору купівлі-продажу квартири чи зем.ділянки не дає право розглядати частковий платіж за квартиру як завдаток. Цей платіж буде авансом і на повернення в подвійному розмірі можна не розраховувати.
Цитувати
 
 
+2 #1 Договір про ЗавдатокНаталья 11.11.2012 17:20
ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ
18 лютого 2009 року, м.Київ
...
Таким чином, унесення завдатку як способу виконання зобов’язання може бути лише у випадку наявності зобов’язання, яке мало б випливати з договору купівлі-продажу квартири.

Оскільки договір купівлі-продажу квартири між сторонами укладено не було, передана Особою 1 відповідачу сума в розмірі 50500 грн. є авансом, який підлягає поверненню позивачці.
Цитувати
 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart