До_________ районного суду м.____________ адреса:________________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:________________________, тел.:____________________________

Відповідач: дільнична виборча комісія №3 територіального виборчого округу №147, адреса:__________________________, тел.:___________________________

Адміністративна позовна заява

про включення до списку виборців за місцем проживання

Ознайомившись із списком виборців на цій дільничній виборчій комісії №3 територіального виборчого округу №147, я не знайшов себе у списку виборців.

Згідно із записами у моєму паспорті серії____ №______, виданого 10 листопада 2000 року ________ РВ ПМУ УМВС України в ________ області, я зареєстрований за адресою: кв.__ у  б. №__ по вул.________ у м._________. Згідно із довідкою дільничної виборчої комісії № 3 територіального виборчого округу № 147, що у м._________, я до списку виборців цієї дільничної комісії не внесений. Згідно з вимогами ч. 2 ст. 31 Закону України «Про вибори Президента України», до списку виборців включаються громадяни України, які досягли 18 років і мають право голосу, на день складання списку постійно проживають на відповідній території.

Вважаю, що у цьому випадку є усі підстави для внесення мене у списки виборців, так як я є громадянином України, за віком маю право голосу та місце реєстрації.

На підставі викладеного, керуючись ст. 173 КАС України, -       

ПРОШУ:

Зобов’язати дільничну виборчу комісію № 3 територіального виборчого округу № 147, що у м._________________, внести мене, який мешкаю у кв. №__, б. №__  по вул.________ у м.________, до списку виборців.

Додаток:

Дата                        Підпис

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart