До ________ районного суду м.___________ адреса:_______________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:__________________, тел.:_________________

Відповідач: військовоа частина №____ внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, адреса:______________________

Позовна заява

про стягнення коштів за неотримане речове майно

Згідно із довідкою № 3, виданою 20 лютого 2009 року військовою частиною №_____, я проходила військову службу за контрактом у цій військовій частині у період часу з 20 червня 1996 року по 17 листопада 2008 року.

Відповідно до довідки №___, виданої мені 20 лютого 2009 року військовою частиною №___, заборгованість військової частини переді мною за недоотримане речове майно становить 498 гривень 52 копійки.

Згідно з вимогами п.п. 8,9 ч. 2 ст. 16 ЦК України, способом захисту цивільних прав та інтересів може бути відшкодування збитків та інші способи відшкодування майнової та моральної (немайнової) шкоди. Відповідно до вимог ч. 2 ст. 9, ст. 9-1 Закону України «Про соціальний і правовий статус військовослужбовців і членів їх сімей», військовослужбовці одержують за рахунок держави грошове забезпечення, а також речове майно і продовольчі пайки або за бажанням військовослужбовця - грошову компенсацію замість них. Постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 3004 року за № 1444 «Про речове забезпечення військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань у мирний час», визначено норми забезпечення речовим майном військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань у мирний час.

{smscoin_key}У відповідності до зазначених Закону України та постанови Кабінету Міністрів України, військова частина, де я проходила службу, повинна була мене забезпечити речовим майном, але цього майна не видала, грошову компенсацію за нього не сплатила. Я звільнилася зі служби на пенсію, але невиданого мені речового майна і грошової компенсації за нього, не отримала.

З наведених норм чинного законодавства України та фактичних обставин справи випливає наступне. Я проходила військову службу у військовій частині №______ у період часу з 20 червня 1996 року по 17 листопада 2008 року, а тому мала право на забезпечення мене речовим майном - військовою формою, а у випадку її неотримання - на компенсацію її вартості у грошовому еквіваленті. В натурі речовим майном не була забезпечена, компенсації за недоотримане речове майно у грошовому еквіваленті, при звільненні з військової частини, не отримала.

Тому моє право на отримання у повному обсязі речового забезпечення чи компенсації вартості цього забезпечення, порушено відповідачем. З метою поновлення порушеного права вважаю за необхідне стягти з відповідача на мою користь компенсацію за вартість недоотриманого мною речового забезпечення у сумі 498 гривень 52 копійки.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.16 ЦК України, ст. ст. 9, 9-1 Закону України «Про соціальний і правовий статус військовослужбовців і членів їх сімей», ст.ст. 3,88,118, 119 ЦПК України, -

ПРОШУ:

Стягнути з військової частини №____ внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України на мою користь грошові кошти у сумі 498 гривень 52 копійки, як компенсацію за неотримане мною речове забезпечення, судові витрати по справі у сумі 81 гривня, а всього стягнути грошових коштів на загальну суму 579 гривень 52 копійки.

Додаток:

Дата          Підпис{/smscoin_key}

Коментарі 

 
0 #3 ЮріюЮрист 16.02.2012 15:42
Цитую Юрист:
Шановний відвідувачу

Слід читати повний текст відповіді. Що означє - немає коштів. Якщо ЮО не визнана банкрутом - кошти є

Маємо на увазі - ми не можемо відповісти виходячи з Вашого питаня. Конкретизуйте
Цитувати
 
 
0 #2 ЮріюЮрист 16.02.2012 15:40
Шановний відвідувачу

Слід читати повний текст відповіді. Що означє - немає коштів. Якщо ЮО не визнана банкрутом - кошти є
Цитувати
 
 
0 #1 Віконаня рішенняЮрий 15.02.2012 17:31
Добрий день.
Підкажіть що робить, з 21.11.2006 року ніяк не можу отримати свою компенсацію за речове майно. На початку року пишу заяву в виконавчу службу а в кінці року отримую відповідь що немає коштів. І так на протязі з 2006 року по теперішній час.
Цитувати
 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart