До                                        
районного (міського) суду


ПОЗИВАЧ    Іваненко Іванна Іванівна
вул.Панасенка,8, кв.111


ВІДПОВІДАЧ    Петренко Петро Петрович
вул.Панасенка,8, кв.111


Третя особа    ЖЕК (чи інша установа/організація з якою укладено договір найму)

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про зміну договору найму житлового приміщення


Я та мій колишній чоловік - Петренко П.П. проживаємо в квартирі за адресою: ________________________________________.
Квартира складається з трьох кімнат. Загальна площа – 61,7 м2 жила площа – 44,88 м2.Фактично я та наші двоє неповнолітніх дітей проживаємо у кімнаті площею 10,4м2, відповідач у кімнаті площею 20,6 м2, третя кімната площею 13,88 м2 є загального користування.
Квартира обладнана окремим санвузлом, газифікована, має центральне опалення, один балкон.
Особовий рахунок на квартиру оформлено на Петренко П.П.
Після розлучення я та відповідач ведемо окреме господарство, місцем проживання наших неповнолітніх дітей визнано спірну квартиру, відповідач своє піклування про дітей обмежує сплатою аліментів, я маю постійне джерело доходу, який становить ___ грн. на місяць і мешкаю разом з дітьми в кімнаті площею 10,4м2, а також користуємося кімнатою 13,88 м2.
Вважаю, що зміна договору найму житлового і відкриття на моє ім’я окремого особового рахунку на кімнати площею 10,4 м2 та 20,6 м2 є дійсно обачливим та необхідним аби сформувати процес проживання неповнолітніх дітей найкращим чином.
Враховуючи те, що відповідач не погодився на добровільну зміну договору найму житлового приміщення, керуючись ст.ст. 64,103, 104 Житлового кодексу України,-

Прошу:
1. Змінити договір найму житлового приміщення – квартири за адресою: ___________________________________________.
2.Надати мені у користування кімнати площею 10,4 м2 та 20,6 м2, а відповідачу 13,88 м2. Ванну та інші господарські приміщення залишити у спільному користуванні.
3. Зобов’язати ЖЕК 11 укласти зі мною окремий договір найму житлового приміщення і відкрити на моє ім’я окремий особовий рахунок на кімнати площею 10,4 м2 та 20,6 м2.
 

Додатки:

  1. копія ордеру,
  2. довідка Ф3,
  3. копія особового рахунку.
  4. довідка про доходи Іваненко І.І.
  5. копія позовної заяви.
  6. квитанція про сплату державного мита.
Підпис
дата

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart