Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу.

До ______________ міськрайонного суду

____________________________області

Особа1 (П.І.П)                                       

який проживає за адресою: ___________

м. ______________ ____________ обл.,

поштовий індекс _____                           
 

Заява

про залучення до участі у справі третьої особи

 

         „____”___________200__р.  на повороті біля зупинки по вул. ________ у м. ______________ мій автомобіль зіткнувся з автомобілем ВАЗ-2107, реєстраційний № ________, який належить товариству з обмеженою відповідальністю „ББ”.

Внаслідок зіткнення мій автомобіль було пошкоджено і вартість його ремонту складає 11000 гр.

         Винним у дорожньо-транспортній пригоді був визнаний  водій товариства з обмеженою відповідальністю „ББ” Особа2.

У відповідності з ч. 1 ст. 1172 Цивільного кодексу України юридична або фізична особа відшкодовує шкоду, завдану їхнім працівником під час виконання ним своїх трудових обов’язків.

         У зв’язку з цим,  „____”___________200__р. я звернувся до ______________ міськрайонного суду з позовом до товариства з обмеженою відповідальністю „ББ” про відшкодування завданої мені шкоди.

У разі задоволення зазначеного позову у відповідача виникне право зворотної вимоги до Особа2 у розмірі виплаченого відшкодування, оскільки працівники, які заподіяли шкоду у нетверезому стані, відповідно до ст. 130, п. 4 ст. 134 КЗпП України несуть матеріальну відповідальність перед підприємством у повному розмірі.

Виходячи з цього,  його необхідно залучити до участі у справі як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог.

На підставі викладеного й у відповідності з ч.1, 2 ст. 35, ч. 6 ст. 36 ЦПК України

 

прошу:

 

         залучити до участі у справі №___________ за моїм позовом до товариства з обмеженою відповідальністю „ББ” про відшкодування шкоди, завданої джерелом підвищеної небезпеки як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог Особу2, який проживає за адресою: вул. ________, буд. ____, кв. ____, м. ______________ ______________  області, поштовий індекс _______.

 

„____”___________200__р.                  _______Особа1

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Онлайн помічник

SiteHeart