До ______________ міськрайонного суду

____________________________області

Особа1 (П.І.П)                                       

який проживає за адресою: ___________

м. ______________ ____________ обл.,

поштовий індекс _____                           
 

Заява

про поновлення строку для пред’явлення

 виконавчого листа до виконання

 

         „____”___________200__р. _____________міський суд _____________ області задовольнив мій позов до Особа2 про відшкодування шкоди, завданої мені внаслідок злочину в сумі ______ грн.

         Після ухвалення зазначеного рішення я отримала виконавчий лист і мала намір пред’явити його до виконання, але Особа2 попросив мене цього не робити і пообіцяв протягом двох років добровільного відшкодувати завдану мені шкоду, що підтверджується доданою до заяви розпискою.

         Однак свої зобов’язання він виконав лише частково і відшкодував мені _______грн. 

У зв’язку з цим, на початку ___________200__р. я вирішила пред’явити виконавчий лист до виконання.

         Однак встановлений п. 1 ч. 1 ст. 21 Закону України „Про виконавче провадження” трирічний строк на його пред’явлення на той час вже минув. Внаслідок цього державний виконавець відділу державної виконавчої служби _____________ міського управління юстиції Особа3 відмовив мені у прийнятті виконавчого документу до виконання і запропонував звернутися до суду.

         Вважаю, що встановлений законом трирічний строк на пред’явлення виконавчого листа до виконання я пропустила з поважних причин, оскільки Особа2 обіцяв мені добровільно  відшкодувати завдану шкоду.

         На підставі викладеного й у відповідності із ст. 371 ЦПК України

 

прошу:

 

         поновити пропущений мною строк для пред’явлення до виконання виконавчого листа №______ про стягнення з Особа2 на мою користь майнової шкоди, завданої мені внаслідок злочину в сумі ___ грн.

.

Додатки:

 

1.      Копія розписки Особи2

2.      Копія заяви.

 

„____”___________200__р.                  ________Особа1

 
 
 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации