Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу.

До ____________________________________
           (найменування суду)
Позивач _______________________________,
(П. І. Б. особи або найменування органу,
         які звертаються з позовом)
що проживає за адресою: _________________
(місцезнаходження: _____________________)
                                                                             Номер засобу зв'язку ____________________
 
   Відповідач _____________________________,
                                          (П. І. Б.)
що проживає за адресою: _________________
                                                                              Номер засобу зв'язку_____________________                    
Третя особа без самостійних вимог_________________________________ 
                                                                                        (найменування органу опіки та піклування)
 
                                                                           Адреса:_______________________________
 
                                                                 Номер засобу зв'язку ____________________
 
 
 
ПОЗОВНА ЗАЯВА
про позбавлення батьківських прав
 
_______р. між моєю донькою__________(далі – Відповідач) та ___________було укладено шлюб (Свідоцтво №_______). Від цього шлюбу народилася моя онука - __________, ________року народження, яка перебуває на моєму утриманні та утриманні мого чоловіка_______ і проживає зі мною вже 6 місяців з _____р.
Відповідач у даній справі є матір’ю малолітньої (неповнолітньої) _________________ ________року народження, проте вона не піклується про фізичний і духовний розвиток дитини, її навчання, підготовку до самостійного життя, зокрема: не забезпечує необхідного харчування, медичного догляду, лікування дитини, що негативно впливає на її фізичний розвиток як складову виховання; не спілкується з дитиною в обсязі, необхідному для її нормального самоусвідомлення; не надає дитині доступу до культурних та інших духовних цінностей; не сприяє засвоєнню нею загальновизнаних норм моралі; не виявляє інтересу до її внутрішнього світу; не створює умов для отримання нею освіти. Вищевказані обставини підтверджуються наступними доказами:
1) актом обстеження умов проживання дитини від ________р., під час проведення якого малолітня (неповнолітня) _____________ ________року народження повідомила, що не має до своєї матері - ___________, Відповідача у цій справі, родинних почуттів і невважає її своєю матір’ю, а бабусю _________, (далі – Позивач) і дідуся __________ вважає своєю сім’єю;
2) письмовою заявою _______________, яка проживає за адресою:_______________, про те, що Відповідач не виконує свого материнського обов’язку щодо піклування про дитину та її виховання;
3) письмовою заявою ______________________, який (яка) проживає за адресою, про те, що Відповідач не виконує свого материнського обов’язку щодо піклування про дитину та її виховання;
4) листом адміністрації середньої загальноосвітньої школи ________________ від _____р. про те, що ______________не цікавиться навчанням та вихованням дитини;
5) довідкою з відділу державної виконавчої служби _______________ від _______р. про те, що станом на ________р. забогованість по аліментам за період з _______р. становить __________ (_________) гривень;
6) висновком комісії з питань захисту прав дитини ____________________ про доцільність позбавлення батьківських прав ________________ від ________р. № ___.
Вищезазначені обставини свідчать про невиконання Відповідачем _______ своїх материнських обов’язків, закріплених ч. 1 – 3 ст. 150 Сімейного кодексу України, відповідно до якої батьки зобов’язані виховувати дитину в дусі поваги до прав та свобод інших людей, любові до своєї сім’ї та родини, свого народу, своєї Батьківщин; батьки зобов’язані піклуватися про здоров’я дитини, її фізичний, духовний та моральний розвиток; батьки зобов’язані забезпечити здобуття дитиною повної загальної середньої освіти, готувати її до самостійного життя. Ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків є підставою для покладенні на них відповідальності, встановленої законом (ч. 4 ст. 155 Сімейного кодексу України). Названі дії у відповідності до ст. 164 Сімейного кодексу України є підставою для позбавлення Відповідача батьківських прав щодо ____________________________________________ у зв’язку з ухиленням від виконання своїх обов’язків по вихованню дитини.
Вважаю, що з метою найбільш повного та всебічного забезпечення прав та законних інтересів дитини, Відповідача доцільно позбавити батьківських прав. З цією вимогою також погоджується комісія з питань захисту прав дитини ___________________.
На підставі вищевикладеного, керуючись ч. 5 ст. 19, ч. 1 – 3 ст. 150, ч. 4 ст. 155, ч. 2 ст. 157, п. 2 ч. 1 ст. 164, ст. 165, ч. 2 ст. 166 Сімейного кодексу України та ст. ст. 118, 119, 120 Цивільного процесуального кодексу України,
 
ПРОШУ:
1. Позбавити Відповідача _________________________ батьківських прав щодо її малолітньої (неповнолітньої) дитини _____________________________________________.
2. Визначити місце проживання дитини наступним чином:____________________.
3. Стягнути з Відповідача в примусовому порядку заборгованість по аліментам за період з _____р. по _______р.
 
Додатки:
 
1) 2 копії свідоцтва про одруження батьків дитини.
2) 2 копії свідоцтва про народження дитини.
3) 2 копії акта обстеження умов проживання дитини від ____________р.
4) 2 копії заяви _________ про те, що Відповідач не виконує свого материнського обов’язку щодо піклування про дитину та її виховання.
5) 2 копіїї заяви _________ про те, що Відповідач не виконує свого материнського обов’язку щодо піклування про дитину та її виховання.
6) 2 копії листа адміністрації середньої загальноосвітньої школи ________________ від _____р. про те, що ______________не цікавиться навчанням та вихованням дитини.
7) 2 копії довідки з відділу державної виконавчої служби ____________ від ______р.
8) 2 копії висновку комісії з питань захисту прав дитини ____________________ про доцільність позбавлення батьківських прав ________________ від ________р. № ___.
9) Копія позовної заяви та додатків до неї для Відповідача.
10) Копії квитанції про сплату судового збору та витрат на інформаційно-технічне забезпечення.

Коментарі 

 
0 #5 ПОЗОВНА ЗАЯВА про позбавлення батьківських правHuey 18.06.2020 12:12
Hi, I do think this is an excellent website. I stumbledupon it ;) I
am goong to return yet again sinhce i have book-marked it.
Money and freedom is the best way to change, may you be rich and continue tto guide other
people.

My page; acousticsworksh op.com: http://acousticsworksh op.com/wiki/index.php?title=Free_Online_Poker_Tournaments
Цитувати
 
 
0 #4 ПОЗОВНА ЗАЯВА про позбавлення батьківських правStar 01.06.2020 20:01
I have been exploring ffor a bit for any high-quality articles or weblog posts in this kind of house .
Exploring in Yahoo I finally stumbled upon this web site: http://ventasdiversas.com/user/profile/83008.

Studying this information So i'm glad to express that I've a very excellent uncanny feeling
I found out just what I needed. I so much undoubtedly will make sure to don?t put out
of your mind this site and provides it a look regularly.
Цитувати
 
 
0 #3 ПОЗОВНА ЗАЯВА про позбавлення батьківських правMoises 31.05.2020 13:44
This dessign is incredible!You definitely know how to
keep a reader amused. Between your wit annd your videos, I was
almost moved to start mmy own blog (well,
almost...HaHa!) Fantastic job. I really loved what you had to say, and more thann that, how
you presented it. Too cool!

Feel free to visit my page; Health benefits Of Probiotics and prebiotics: https://Nayubiko.com/user/profile/4172340
Цитувати
 
 
0 #2 у мого чоловіка є старша сестра 36 років, в її 3 дітей неповнолітніх, в даний момент 2 дітей проживають у нас з чоловіком, у черняхівському р-н. їхня мати п'є .майя 29.04.2016 12:54
Цитую майя:
У мого чоловіка сестра 36 років проживає у коростишівськом у районі в її 3 дітей неповнолітніх, 2 з яких хлопчик 15 років проживає майже рік, 2-га дівчина 12 років проживає 3-тій місяць, мати їхня п'є за дітей в нас нічого нерозпитує, діти зароцензурали по сусідах собі щоб поїсти, а якщо невспіють купити собі поїсти то отчим іїхня мама силоміць забирали гроші та пропивали, а ще хуже заставляли ввечері іти і купувати горілку,в дівчинки та хлопчика больні жилудки,дівчинк а лежала в лікарні, тому я з чоловіком хочемо взяти на них опікунство.

Прошу розглянути мою справу
Цитувати
 
 
0 #1 у мого чоловіка є старша сестра 36 років, в її 3 дітей неповнолітніх, в даний момент 2 дітей проживають у нас з чоловіком, у черняхівському р-н. їхня мати п'є .майя 29.04.2016 12:51
У мого чоловіка сестра 36 років проживає у коростишівськом у районі в її 3 дітей неповнолітніх, 2 з яких хлопчик 15 років проживає майже рік, 2-га дівчина 12 років проживає 3-тій місяць, мати їхня п'є за дітей в нас нічого нерозпитує, діти зароцензурали по сусідах собі щоб поїсти, а якщо невспіють купити собі поїсти то отчим іїхня мама силоміць забирали гроші та пропивали, а ще хуже заставляли ввечері іти і купувати горілку,в дівчинки та хлопчика больні жилудки,дівчинк а лежала в лікарні, тому я з чоловіком хочемо взяти на них опікунство.
Цитувати
 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Онлайн помічник

SiteHeart