Позовна заява скачать

У Вас є можливість завантажити збірник позовних заяв, які розміщені на даному сайті.
Позовні заяви, які доступні для скачування постійно оновлюються. Слідкуйте за оновленнями. Якщо Ви не знайшли потрібний позов серед тих, які знаходяться в архіві, спробуйте знайти його безпосередньо на сайті. Зразки позовних заяв, які містяться на сайті можуть відрізнятися від тих, які розміщені для скачування.
Доступ до сторінки зі скачуванням Ви можете отримати, відправивши СМС, користуючись меню, яке з’явиться після натискання на посилання необхідних Вам позовних заяв.
Увага!!! Якщо Ви використовуєте Internet Explorer може з’явитися вікно в якому буде запропоновано внести Логин та Пароль. Жодних даних вводити не треба, просто натисніть "Отменить" (за необхідності декілька раз, нажаль, це специфіка браузера Internet Explorer).
Скачать позовні заяви
Натисніть на зображення. Відправте SMS, вартість  - 30.00 UAH із ПДВ. Додатково утримується збір у Пенсійний фонд у розмірі 7,5% від вартості послуги без обліку ПДВ. Послуга дійсна для абонентів: всіх національних GSM Операторів України.

Файли надаються для скачування виключно для ознайомлення. Опублікування скачаних позовних заяв на інших інтернет ресурсах або в друкованих виданнях заборонено!

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart