Житло. Зразки позовних заяв з житлових правовідносин. Житлові спори

 Житлові правовідносиниЖитлові справи (спори)

Дана категорія справ відрізняється від всіх інших не тільки актуальністю, а й своїми різновидами. Наприклад, Ви має бажання перевести приміщення з житлового фонду в нежитловий або узаконити перепланування. Процедура досить складна, однак будь-яка ситуація має своє рішення. Якщо Вам відмовили, Ви можете звернутися за захистом своїх прав у суд. І в цьому Вам обов'язково знадобляться зразки (приклади) позовних заяв із житлових спорів. Адже боротися з бюрократичною системою сваволею чиновників можна винятково в судовому порядку.

Дуже часто, особливо останнім часом, виникають конфлікти, що випливають із договорів дольової участі у будівництві. Дані суперечки є дуже специфічними, тому що сама будівельна організація встановлює в договорі порядок рішення спорів і потрібно мати достатню кваліфікацію, щоб зуміти обійти всі "камені спотикання" забудовника й повністю захистити інтереси клієнта.

Розповсюдженими суперечками також залишаються спори про виселення, вселення, визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням і т.п. Не менш актуальними є спори, щодо відмови в реєстрації по місцю проживання, укладанню договору найму житла та інше.

І це невелика частина всіляких житлових справ. Їх поєднує тільки те, що всі вони стосуються самого головного - житла.

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart