До _______  районного суду м. _______
Адреса:____________

Позивачі:
Особа_1 та в інтересах неповнолітнього Особа_2,
«__»_______ року народження та малолітнього
Особа_3, «__»_______ року народження

Особа_4
Адреса проживання позивачів: ______________________

Відповідач: Особа_5
Адреса проживання:  ____________________________

Треті особи:
Орган опіки та піклування в особі виконавчого
комітету _________ районної у м. _____ ради
Адреса: ________________________

Приватний нотаріус _________ міського нотаріального
округу, Особа_6,
Адреса: ___________________________
Ціна позову : ________ гривень

Позовна заява
про визнання договору купівлі продажу квартири недійсним


 «__»_______ року, нами, Особою_1, Особою_4, неповнолітніми Особою_2, «__»_______ року народження , укладено договір продажу належної нам квартири № __ в будинку __ по вул. _______ в м. _______ відповідачу Особі_5, який посвідчено приватним нотаріусом ___________ міського нотаріального округу, Особою_6.

 Право користування спірною квартирою також має малолітній Особа_3, «__»_______ року народження.

 Згідно рішення виконавчого комітету ______ районної ради № ___ від «__»_______ року було надано дозвіл батькам, Особі_1 та Особі_4 надати згоду на укладення договорів купівлі-продажу та продати Особі_2 належну йому частину квартири № _ в будинку №__ по вул. _________ у м. _____, при умові, що він буде включений в договір купівлі на праві спільної сумісної власності приватного будинку по пров. _______, в м. ____, а також дозволити Особі_1 та Особі_4 продати квартиру № __ по вул. _________ в м. _____, право користування якою має малолітній Особа_3, «__»_______ року народження, та включити дитину в договір купівлі на праві спільної сумісної власності приватного будинк в м. ______ по пров. _____________.

 На жаль ми не змогли придбати будинок для проживання нашої сім'ї по провулку _____________ в м. _______, оскільки доки оформлялись необхідні документи для продажу нашої квартири, цей будинок був вже проданий.

За домовленістю з відповідачем Особою_5 нами було узгоджено, що після підписанні договору продажу нашої квартири ми будемо користуватися квартирою №__ по вул. _________ в м. __ (тією квартирою, яка була продана позивачами відповідачу) доки не придбаємо і не облаштуємо нове житло для проживання нашої родини.
{smscoin_key}
Після цього, з боку відповідача до нас стали приходити невідомі нам особи, які погрожують нам насильницьким виселенням з квартири. Іншого пристосованого житла для проживання сім'ї і дітей ми не маємо. Таким чином при укладенні договору продажу квартири були порушені права наших дітей.

З огляду на викладене, керуючись ст.3.4 ЦПК України, ст. 17,18 ЗУ „ Про охорону дитинства",ст.12 ЗУ" Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей",ст.32,203,215.224 ЦК України,

 ПРОСИМО:

 1.             Визнати недійсним договір купівлі- продажу квартири № __ по вул. _____ в м. ________ від «__»_______року укладений між Особою_1, Особою_4, неповнолітнім Особою_2 «__»_______ року народження та Ообою_5 як такий, що суперечить правам і інтересам неповнолітніх та малолітніх дітей.

 Додатоки :

1.       Квітанція про сплату витрат на 1ТЗ

2.       Копії позовної заяви та доданих до неї матеріалів.

3.       Копія рішення _______ райвиконкому від «__»_______ року

4.       Копія договору купівлі-продажу квартири

5.       Копія свідоцтва про укладення шлюбу

6.       Копія витягу з реєстру прав власності на нерухоме майно

7.       Копія свідоцтва про народження Особи_2 та Особи_3,

8.       Копія свідоцтва про право власності на житло.

Дата                           Підпис{/smscoin_key}

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart