До _______________ районного

(міського) суду ____________

ПОЗИВАЧ(І) _________________

(п.і.п.б., адреса)

ВІДПОВІДАЧ(І)_______________

(п.і.п.б., адреса)

 

 

Позовна заява

про зміну часток власників житлового будинку

 

Позивач(і) та відповідач(і) є власниками житлового будинку за адресою __________. Частки кожного власника будинку становлять (за даними бюро технічної інвентаризації) __________ (вказати розмір частки кожного власника). Вказані частки в установленому законом порядку були визначені і зареєстровані в _________" __" _______ 19_ р. В цей час частки учасників спільної власності підлягають зміні у зв'язку з __________ (вказати ким і коли проводились надбудови, прибудови і перебудови спільного будинку, чи був на це дозвіл та згода інших учасників спільної часткової власності).

Відповідно до ст. 357 Цивільного кодексу України та статей 3, 15, 118 і 119 Цивільного процесуального кодексу України,

ПРОШУ:

1. Змінити частки власників будинку за адресою _________.

2. Призначити будівельно-технічну експертизу для визначення нових часток власників будинку.

Додаток:

1. Правовстановлюючі документи на житловий будинок (договір про надання земельної ділянки, довідка бюро технічної інвентаризації і т. ін.).

2. Докази, що підтверджують наявність дозволу на надбудову, прибудову чи перебудову будинку, та прийняття їх в експлуатацію (акт приймання, копія рішення про дозвіл на проведення вказаних робіт і т. ін.)

3. Викопіювання з плану будівлі.

4. Копії позовної заяви за кількістю відповідачів.

5. Квитанція про сплату державного мита.

 

Дата                                     Підпис

 

 

 

 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart