До  ________________ райнного суду

Позивач: Особа1 (П.І.Б.),  яка проживає за

адресою:___________________,

засоби зв'язку:______________,

в інтересах неповнолітньої:                   

Особа3 (П.І.Б.), 1991 р.н.          

 Відповідач:  Особа2 (П.І.Б.),  яка проживає за

адресою:___________________,

засоби зв'язку:_______________

Треті особи:  Орнган опіки та  піклування в особі
____________________________,
який знаходиться за  адресою:___

 

Позовна заява

про зменшення розміру аліментів

 

За рішенням _______ районного (міського) суду від "__" ________ 19__р. з мене утримуються аліменти на користь відповідача _______ (прізвище, ім'я та по батькові) на утримання дитини (дітей) _______ (їм 'я, число, місяць, рік народження дитини (дітей) в розмірі ______ частини заробітної плати.

 

Крім того, за рішенням ________ районного (міського) суду від "____" ________ 19_ р. з мене утримуються аліменти на користь відповідача _________ (прізвище, ім'я та по батькові) на утримання дитини (дітей) _____ (прізвище, ім 'я, по батькові, число, місяць, рік народження дитини дітей) в розмірі _____ частини заробітної плати.

 

Утримувані з мене аліменти загалом становлять _______ мого заробітку, що перевищує встановлену законом частку.

 

Відповідно до ст. 192 Сімейного кодексу України та статей 3, 15, 118 і 119 Цивільного процесуального кодексу України,

ПРОШУ:

Зменшити розмір аліментів, утримуваних з мене за рішенням ________ районного (міського) суду від "___" ____ 19__р. на користь відповідача _________ на утримання (прізвище, їм 'я та по-батькові) дитини (дітей)_______ (прізвище, їм 'я, по батькові, число, місяць та рік народження) до ______ частини заробітної плати щомісячно.

Додаток:

1. Копії рішень судів.

2. Довідка про заробітну плату.

3. Квитанція про сплату державного мита.

4. Копія позовної заяви.

 

Дата                                       Підпис

Коментарі 

 
0 #4 ..Юлія 13.09.2017 12:23
А можна зразок заяви про збільшення аліментів?
Цитувати
 
 
0 #3 Стягення аліментівАлескандр 08.02.2013 13:41
В 2004 році колишня дружина відмовилась від примусового стягення аліментів, у зв'язку з досягенням усної домовленості про добровільну матеріальну допомогу з мого боку. Цьогоріч вона, отримавши дублікат виконавчого листа,повторно звернулась до ДВС про стягення аліментів з заявою про стягення заборгованості за останні 3 роки!Я не згодний з заборгованістю, оскільки матеріально забезпечував сина останні 3 роки. Чи впливає повторність звернення до ДВС на відсутність підстав для стягення з мене заборгованості? Чи лише звернення до суду - єдиний вихід для врегулювання спору по заборгованості?
Цитувати
 
 
+1 #2 Відповідь ВолодимируЮрист 11.05.2012 12:50
ні, це не є спільною власністю
Цитувати
 
 
0 #1 раздел имуществаВладимир 17.04.2012 23:43
Доброго дня суток.
Договор дарения на квартиру оформлен 22.04.2005года, а квартира оформлена в БТИ в день заключения брака 29.04.2005 года. Считается ли это совместно нажитым имуществом?
Заранее благодарен.

Владимир
Цитувати
 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации