В ____________ районний суд м. ___________

ПОЗИВАЧ:      
Особа_1
Зареєстрований: _____________
Фактично проживає: _______________

ВІДПОВІДАЧІ:
Особа_2
Адреса: _______________

Особа_3
Адреса: _______________

Особа_5
Адреса: _______________

ВГІРФО ________ РВ ПМУ ГУМВС України в _________ області
Адреса:
 

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про розірвання договору піднайму житлового приміщення, виселенні та зняття з реєстрації

На підставі договору купівлі - продажу від "___"_____ року, посвідченого державним нотаріусом (ПІБ нотаріуса), я купив у громадянина Особи_4 однокімнатну квартиру за вищевказаною адресою.

"___"_____ року з відповідачами Особою_2 та її доньками Особою_3 та Особою_5 в ГЖЕД № __ м. _____ я уклав договір піднайму житлового приміщення терміном на 5 років, тобто до "___"_____ року.

Згідно з п. З вказаного договору піднаймачі житлового приміщення набули права на користування житлом та прописку (реєстрацію), разом з неповнолітніми дітьми. Відповідно до п. 2 цього ж договору вони повинні сплачувати квартирну плату також, оскільки плати собі особисто за здачу в піднайм житлового приміщення я не встановлював, то вони повинні були сплачувати грошові кошти за користування газом, водопостачання та каналізацію, постачання тепла в квартиру. До травня 2007 року вони добросовісно виконували ці умови, а потім вони перестали вносити плату за піднайм житлового приміщення та оплачувати інші комунальні послуги. Коли я звернувся до них з проханням сплатити заборгованість, то отримав відповідь, що це буде зроблено після закінчення терміну дії договору піднайму. Така обставина мене повністю не влаштовує, оскільки існує практика відключення води, газу та постачання тепла, або ж примусового стягнення заборгованості за надані послуги, що пов'язано з розглядом відповідних цивільних справ в суді загальної юрисдикції.

На сьогоднішній день, згідно з наданими довідками заборгованість складає:
1.    Постачання газу - ____ грн. ___ коп.;
2.    Квартирна плата - ____ грн. ___ коп.;
3.    Опалення та гаряче водопостачання - ___ грн. ___ коп.;
4.    Водопостачання та каналізація - ___ грн. __ коп.; а всього ___ грн. ___ коп.
Відповідно до ст. 782 ЦК України наймодавець має право відмовитися від договору найму і вимагати повернення речі, якщо наймач не вносить плату за користування річчю протягом 3-х місяців підряд.
{smscoin_key}
У разі відмови наймодавця від договору найму договір є розірваним з моменту одержання наймачем повідомлення про відмову від договору. Вказане повідомлення було направлене відповідачам замовною кореспонденцією і вручено їм особисто "___"_____ року. Однак не зважаючи на розірвання договору вони продовжують займати надане їм в оренду приміщення.

На підставі викладеного та, керуючись ст. ст. 759, 760, 782, 785 ЦК України, -

 ПРОШУ:

 Визнати розірваним договір найму квартири № __ по пров. _______ від "___"_____ року між мною та відповідачами Особою_2, Особою_3, Особою_5 та виселити їх разом з неповнолітніми дітьми Особою_6, "___"_____ року народження та Особою_7, "___"_____ року народження з займаного приміщення.

Зобов'язати ВГІРФО ________ РВ ПМУ УМВС України в _______ області скасувати реєстрацію відповідачів разом з неповнолітніми дітьми в квартирі № ___ по пров. Чайковського ___.

ДОДАТОК:

Копія договору купівлі - продажу;
Копія договорів від "___"_____ року між мною та Особою_2, Особою_3, Особою_5;
Довідка про заборгованість за природний газ;
Довідка про заборгованість за опалення та гаряче водопостачання;
Довідка про заборгованість по квартирній платі;
Довідка про заборгованість за водопостачання;
Довідка ГЖЕД про склад сім'ї відповідачів;
Поштові повідомлення про вручення замовної кореспонденції;
Копія повідомлення про відмову від договору;
Квитанції про сплату судового збору та ІТЗ судового процесу;
Копія позовної заяви з додатками для учасників процесу.
 

Дата                                          Підпис


  {/smscoin_key}

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart