Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу.

  

До ________ районного суду м. ________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою: __________________________________,

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою: __________________________,

Третя особа без самостійних вимог:

Особа_3, яка проживає за адресою: __________________________________ 

Зустрічна позовна заява

про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням 

В провадженні ________ райсуду м. ___________ знаходиться цивільна справа за позовом Особи_2, Особи_3 до Особи_4, Особи_5, __________ РВ ПМУ ГУ МВС України в _________ області про виселення з квартири та реєстрацію фізичної особи.

Позивач- Відповідач по даній справі – Особа_2 є моя колишня дружина з якою я знаходився у шлюбі з «__» _________ 19__ року по «__» _________ 20__ року.

Від цього шлюбу у нас є двоє дітей: донька – Особа_3, «__»_______ року народження та син Особа_6, «__»_________ року народження.

Рішенням ___________ міської ради від «__»_________ року № __ мені була виділена 3-х кімнатна квртира № ___ по вул. ___________, __ у м. ___________ жилою площею 36,9 кв.м., а «__» _________ цього ж року виданий ордер № ___ на квартиру, куди були внесені як члени моєї сім’ї: Особа_2, Особа_3 та Особа_6.

«__»_______ року Особа_2 зареєструвалася у квартирі №__ по вул. ___________, __ але продовжувала проживати з дітьми у квартирі № ___ по вул. __________, __ у м. ___________ куди вона перебралася після розірвання шлюбу «__»____________ року.

На початку _________ року Особа_2 створила нову сім’ю та стала проживати з Особою_7. У червні 2006 року наша донька Особа_2 а у липні _______ року і наш син Особа_6 перебралися на постійне місце проживання до мене у квартиру № __ по вул. _________, __ у м. ___________, заявивши що проживати з Особою_7 однією сім’єю вони не бажають. Особа_2 разом з Особою_7 продовжують проживати і до цього часу однією сім’єю у квартирі № __ по вул. ________, __ у м. __________.

{smscoin_key}У лютому ______ року Особа_2 звернулася до __________ райсуду м. Полтави з проханням вселити її у квартиру № ____ по вул. ________, __ у м. ________. Рішенням __________ райсуду м. _________ від «__» травня 2008 року її позовні вимоги були задоволені.

«__» __________ 2009 року я передав Особі_2 ключі від квартири № __ по вул. __________, ____ в присутності судового виконавця.

Замість того, щоб поселитися у квартиру на яку так претендувала Особа_2, вона «__» січня 2009 року знялася з реєстрації, та зареєструвала своє місце проживання у квртирі №__ по вул. ____________, __ у м. ________, заявивши що у квартиру № ____ по вул. ________, __ вона буде приходити у гості до дітей. Такими своїми діями, Особа_2 ще раз підтвердила, що дана квартира їй не потрібна і що вона перебралася на квартиру №__ по вул. ________, __ у м. ________ на постійне місце проживання у свою власну квартиру.

У відповідності до положення ст.107 ч.2 ЖК України , член сім’ї який вибув на постійне місце проживання в інше жиле приміщення , втрачає право користування жилим приміщенням з якого вибув.

Враховуючи, що Особа_2 забезпечена власною квартирою №__ по вул. ________, __ у м. ________, проживає у ній з її чоловіком – Особою_7, зареєструвалася у ній як постійний мешканець, у квартиру №__ по вул. ________, __ у м. ________ з’являється виключно для того щоб створити умови для сварок, я змушений звертатися до суду з проханням про визнання Особи_2 особою, яка втратила право користування квартирою № ___ по вул. __________, __ у м. ________.

На підставі викладеного, в силу ст.107 ч.5 ЖК України, 115, 116 ЦК України, керуючись ст. З, 122, 123 ,214 ЦПК України, -

ПРОШУ:

Прийняти позовну заяву до спільного розгляду з позовною заявою Особи_2, Особи_3 до Особи_4, Особи_5, _________ РВ ПМУ ГУ МВС України в ________ області про виселення з квартири та реєстрацію фізичної особи та об’єднати позови в одне провадження.

Визнати Особу_2 такою, що втратила право користування квартирою № __ по вул. ________, ___ у м. ________ з «__» січня 2009 року у зв'язку з вибуттям її в інше жиле приміщення на постійне місце проживання.

Додаток:

Копія свідоцтва про одруження

Копія рішення суду про розлучення

Копія свідоцтва про народження доньки Особи_3

Копія свідоцтва про народження сина Особи_6

Копія ордера на квартиру

Квитанція про сплату держмита

Квтанція про сплату за ІТЗ судового процесу

Копія  зустрічної позовної заяви та додатки

Дата                   Підпис{/smscoin_key}

Коментарі 

 
0 #1 оновлення пропыскыИнна 17.08.2012 13:25
Объясните пожалуйста, возможно ли восстановить прописку заставили выписаться родственники обманным путем и угрозами.И как правильно составить заявление и куда надо обращаться с заявлением?
Цитувати
 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Онлайн помічник

SiteHeart