09 лютого 2010
Судді _________ районного суду м. ________
_______________ (П.І.П. судді)
Відповідача: Особа_1,
адреса: __________________
В інтересах неповнолітнього:
Особа_2, адреса проживання: ____________
Сторони по справі:
Позивачі:
Особа_3,
адреса: _______________________
Особа_4,
адреса: _______________________
Відповідач:
Сектор громадянства та імміграції
фізичних осіб __________ РВ ПМУ УМВС України в ___________ області,
адреса: _______________________
Третя особа:
Госпрозрахункова житлово - експлуатаційна дільниця № __,
адреса: _______________________
ЗАПЕРЕЧЕННЯ
проти позовної заяви про визнання членами сім’ї наймача, визнання осіб, такими, що втратили право на користування житловим приміщенням та зобов’язання вчинення дій
В провадженні __________ районного суду м. ___________ знаходиться цивільна справа за позовом Особи_3, Особи_4 до Особи_1, Особи_2, Сектору громадянства та імміграції фізичних осіб ___________ РВ ПМУ УМВС України в ____________ області, за участю третьої особи: Госпрозрахунково житлово-експлуатаційної дільниці № __ про визнання Особи_3 та Особи_4 членами сім’ї наймача квартири №__, що розташована по вул. __________, __ у м. ___________ - Особи_5, який помер «__»__________ року, зобов’язання Сектору громадянства та імміграції фізичних осіб __________ РВ ПМУ УМВС України в __________ області зареєструвати за постійним місцем проживання – Особу_3 та Особу_4 за адресою м. _________, вул. __________, __, кв.__, визнати Особу_1 та Особу_2, такими, що втратили право користування житловим приміщенням - квартирою № __ по вул. _______, __ у м. ______ в зв’язку із не проживанням в ній понад шість місяців, зобов’язання Сектору громадянства та імміграції фізичних осіб ___________ РВ ПМУ УМВС України в ___________ області зняти з реєстраційного обліку за місцем проживання Особу_1 та Особу_2, за адресою м. _________, вул. __________, __, кв. __.
Вищезазначений позов не визнаю в повному обсязі, посилаючись на незаконність вимог позивачів Особи_3, Особи_4 їх необґрунтованість та відсутність права у останніх на звернення до суду з позовом, виходячи з наступного.
{smscoin_key}Відповідно до положення глави 6 Цивільно-процесуального кодексу України визначено порядок встановлення в судовому порядку фактів, що мають юридичне значення. Справи про встановлення фактів, які мають юридичне значення, розглядаються в порядку окремого провадження за наявності умов, в разі якщо законодавством не передбачено інший порядок їх установлення.
Відповідно до положення ст. 256 ЦПК України встановлення факту, що має юридичне значення виникає в тому випадку, якщо заявник не може підтвердити даний факт іншими документами.
Як вбачається з змісту позову, позивачами ставиться в порядку позовного провадження вимога про визнання їх, Особи_3, Особи_4 - членами сім’ї наймача Особи_5.
Відповідно до положення ст. З Сімейного кодексу України зазначено, що сім’ю складають особи, які спільно, проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки. Подружжя вважається сім’єю і тоді, коли дружина та чоловік у зв’язку з навчанням, роботою, лікуванням, необхідністю догляду за батьками, дітьми та з інших поважних причин не проживають спільно.
Крім того, як визначено положенням ст. З СК України сім’я створюється на підставі шлюбу.
Згідно матеріалів доданих до позовної заяви позивачами, мається свідоцтво про одруження Особи_5 та Особи_3 видане ____________ міським палацом шлюбів, таким чином визначає, що позивачі являються членами сім’ї наймача Особи_5.
Як вбачається, з змісту позову, позивачі зазначають, що з 1981 року Особа_3 проживала разом з Особою_5 у квартирі № __ по вул. _________, __ у м. __________ наймачем якої він являвся.
___ липня 1984 року у них народилась донька – Особа_4. Шлюб Особа_3 та Особа_5 уклали «__» грудня 1985 року, що підтверджується копією свідоцтва про одруження.
Згідно рішення Виконавчого комітету ________ районної ради народних депутатів м. ________ від _____ квітня 1981 року мій батько Особа_5 визнаний обмежено дієздатним. Зважаючи на дану обставину та в зв’язку з тим, що моя мати Особа_6 померла __ листопада 1979 року, над мною Особою_1 встановлено опіку, та призначено опікуном мою бабусю – Особу_7, що підтверджується рішенням № _____ Виконавчого комітету ________ районної ради народних депутатів м. ________ від __.______.1981 року.
Як вбачається з позову, позивачі вказують, що я, Особа_1 з 1981 року не проживаю в квартирі №__, що розташована по вул. _____, __ у м. ________, а мій неповнолітній син Особа_2, 2000 року народження, якого позивачі визначають відповідачем по справі взагалі не проживав у вищезазначеній квартирі. Дані доводи позивачів є не обґрунтованими та не відповідають дійсності.
Стаття 10 Житлового Кодексу України визначає , громадяни зобов’язані використовувати жиле приміщення відповідно до його призначення, додержувати правил користування жилими приміщеннями, економічно витрачати воду, газ, електричну і теплову енергію.
Згідно ст. 64 Житлового кодексу України члени сім’ї наймача, які проживають разом з ним користуються нарівні з наймачем усіма правами і несуть усі обов’язки, що випливають з договору найму житлового приміщення. Повнолітні члени сім’ї несуть солідарну з наймачем майнову відповідальність з зобов’язаннями, що випливають з договору найму.
В даному випадку, позивачі заявляють лише про свої права, як членів сім’ї наймача, а обов’язки, які вони зобов’язані були б , виконувати в разі, якщо вони себе визначають членами сім’ї наймача взагалі ігнорують.
Оскільки, однією з умов договору найму житлового приміщення є оплата послуг за користування квартирою та комунальних послуг, що позивачі взагалі не виконували.
Як вбачається, квартира №__, що по вул. _______, __ у м. _______ з ___ травня 2005 року відключена від послуг водопостачання та водовідведення, а борг за користування даними послугами складає на березень 2009 року __________ грн. _____ коп.
Крім того, заборгованість перед Госпрозрахунковою житлово-експлуатаційною дільницею №4 становила на 29.12.2008 року _____ грн. ___ коп., яка погашена мною в повному об’ємі, що підтверджується квитанціями про сплату коштів.
Твердження позивачів, що вони проживають у квартирі №__ по вул. ________, __ у м. _________ не відповідає дійсності, оскільки умови для проживання у вищезазначеній квартирі є неможливими. Хоча, позивачі свідомо вводять суд в оману, вказуючи в позові своє місце проживання : м. ________, вул. __________, __, кв. __, а в дійсності проживають у сусідній квартирі №__ по вул. _______, __ у м. _________, що належить на праві власності моїй бабусі Особі_7.
Тому, доводи та твердження позивачів, що я та мій неповнолітній син, за якого я несу як його мати матеріальну відповідальність згідно умов договору найму втратили право користування житловим приміщенням, є не обґрунтованими.
Протягом тривалого часу я доглядала за своєю бабусею ___________Особою_8, яка має II групу інвалідності, і потребує сторонньої допомоги та догляду, що підтверджується медичними довідками.
Крім того, позивачами не береться до уваги той факт, що я фактично користуюсь квартирою №_____ по вул. ___________, __ у м. ____________ шляхом здійснення оплати комунальних послуг, крім того в даній квартирі знаходяться мої особисті речі, але проживати я в спірній квартирі не можу по причині, що позивачами умисно здійснюються перешкоди.
Першочерговою перешкодою у проживанні у вищезазначеній квартирі є та обставина, що позивачами Особою_3 та Особою_4 встановлено залізну перегородку до квартир №__ та __ по вул. ________, __ у м. __________, що перешкоджає мені, як члену сім’ї наймача користуватись на сьогоднішній день квартирою.
На підставі викладеного, керуючись ст. 8, 128 ЦПК України,-
ПРОШУ:
В задоволенні позову Особи_3, Особи_4 до Особи_1, Особи_2, Сектору громадянства та імміграції фізичних осіб ___________ РВ ПМУ УМВС України в _________ області, за участю третьої особи: Госпрозрахункової житлово-експлуатаційної дільниці №__ про визнання членами сім’ї наймача, визнання осіб такими, що втратили право користування житловим приміщенням та зобов’язання вчинення дій - відмовити в повному обсязі.
Дата Підпис{/smscoin_key}
< Попередня | Наступна > |
---|