До _________ районного суду м.________ 

Заявник:

Особа_1,

проживаю за адресою: _______________,

тел.: ____________________,

Заінтересовані особи:

Особа_2,

проживає за адресою: ________________,

тел.: ____________________,

Особа_3,

проживає за адресою: ________________,

тел.: ____________________,

Орган опіки та піклування, виконавчий комітет ________ районної у м._________ ради,

адреса: ____________________________,
 

Заява

про надання неповнолітній особі повної цивільної дієздатності

 

Я, Особа_1, народився «__»_______ року, про що в книзі реєстрації народжень відділу РАЦС _________ районного управління юстиції м. _________ зроблено відповідний запис під №_____ та видано свідоцтво про народження серія _______ № ________ від «__»________ року.

На сьогоднішній день мені виповнилося повних 16 років.

В 2007 році я закінчив Комп’ютерну академію «_______» і здобув диплом з напрямку «Комп’ютерна графіка і дизайн». В 2008 році я пройшов курси та сертифікацію по програмам Microsoft, Adobe, Oracle та Cisco.

Починаючи з 2008 року я розпочав на замовлення приватних осіб та компаній розробляти веб-сайти, дизайн для веб-сайтів, логотипи та ін., отримуючи за це грошову винагороду.

На сьогоднішній день на зароблені мною протягом цього часу гроші я самостійно придбав необхідну комп’ютерну техніку та за усною домовленістю найняв трьох працівників, веб-програмістів: Особу_4, Особу_5, Особу_6 для продовження та розширення своєї діяльності.

Мною розроблено та використовується комерційне найменування. Але, нажаль, маючи лише неповну цивільну дієздатність я не маю змоги в повній мірі розпочати здійснення підприємницької діяльності. Що не дозволяє мені:

{smscoin_key}-      здійснити реєстрацію мене як підприємця;

-      укласти трудові договори з найнятими працівниками;

-      укладати інші договори, які сприятимуть розвитку власного бізнесу;

-      зареєструвати в установленому законом порядку комерційне найменування та ін.

Мої батьки Особа_2 та Особа_3, усвідомлюючи мій підприємницький талант та всебічно підтримуючи мою ініціативність, не заперечують проти надання мені, Особі_1, повної цивільної дієздатності як такому, який має бажання займатися підприємницькою діяльністю.

На підставі вищезазначеного та керуючись ст. 35 ЦК України, ст.ст. 242-245 ЦПК України, - 

ПРОШУ:

Надати мені, Особі_1, який народжений в м.___________ та проживаю за адресою: ______________, повну цивільну дієздатність. 

Додатки:

Дата               Підпис {/smscoin_key}

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart