До __________________районного

(міського) суду_______________

ЗАЯВНИК ______________________

(п.і.п.б. , адреса)

ЗАЦІКАВЛЕНА(І)ОСОБА(И)________

(п.і.п.б., адреса)

 

Заява

про встановлення факту перебування на утриманні 

Я ,_____, "__" ______ 19_р. народження був (була) непрацездатним (ною) в зв'язку з ______ (причини). Весь цей час і до смерті ________ (п.і.п.б. померлого, дата смерті, родинні відносини з заявником) я був (була) на його (її) утриманні, що підтверджується ________ (навести докази на обгрунтування заяви). Встановлення факту перебування на утриманні необхідно мені для ______ (вказати, в зв'язку з чим виникла необхідність встановлення ______ юридичного факту).

Згідно з ст. 256 - 258 Цивільного процесуального кодексу України.

ПРОШУ:

Встановити факт перебування мене _______ (п.і.п.б. заявителя) на утриманні _______ з ______19__р. (п.і.п.б. померлого) до _________199__ р.

Додаток:

1. Документи, які підтверджують, що заявник був непрацездатним членом сім'ї померлого, перебував на його утриманні.

2. Квитанція про сплату державного мита.

3. Копії заяви (за кількістю заінтересованих осіб).  

Дата                           Підпис

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart