До _______________________ районного

(міського) суду ____________________

ЗАЯВНИК_____________________________

(п.і.п.б., адреса)

ЗАЦІКАВЛЕНА(І) ОСОБА(И) ____________

___________________________________

(назва установи, п.і.п..б., адреса)

 

Заява

про встановлення факту реєстрації народження 

Я народився "__" ________ 19__ р. в _____ (місце народження). Запис про моє народження був зроблений органами РАЦС. У зв'язку з тим, що ______ (вказати обставини втрати документів, _____ що підтверджують реєстрацію народження) документи про реєстрацію народження були втрачені. Моє звернення до _______ не дало позитивних (орган РАЦС) результатів, оскільки архіви за повідомленням _____ не збереглися і відновити актовий запис про реєстрацію народження неможливо. Встановлення факту реєстрації народження необхідно мені _______ (вказати мету).

Згідно зі ст. 256 - 258 ЦПК України,

ПРОШУ:

1. Встановити факт реєстрації мого народження

2. Викликати свідків _____ (п.і.п.б, адреса)

Додаток:

1. Довідка РАЦС на підтвердження того, що в органах РАЦС не збереглося відповідного запису, і висновок районного (міського) відділу РАЦС про відмову у відновленні такого запису органами РАЦС.

2. Письмові докази по суті заяви (документи, акти, листи ділового і особистого характеру, що містять відомості про реєстрацію народження і т.ін.).

3. Копія заяви (за кількістю заінтересованих осіб).

4. Квитанція про сплату державного мита.  

Дата                          Підпис

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart