До ________ районного суду м.___________ адреса:_______________________

Заявник: Особа_1, проживаю за адресою:__________________, тел.:_________________

Заінтересована особа: ПП ПБТІ «Інвентаризатор», адреса:_____________________, тел.:_______________________

Заява

про встановлення факту належності правовстановлюючого документу

Згідно із дублікатом договору купівлі-продажу від 31 грудня 1968 року, посвідченого державним нотаріусом Першої __________ державної нотаріальної контори за реєстровим №________, який видано замість втраченого, мені належить 1/3 частина б. №__ з допоміжними господарськими побудовами, розташованого по вул.___________ у м.____________. У зазначеному документі моє прізвище вказано як Какос, а ім’я та по батькові – Віктор Федорович. У паспорті громадянина України моє прізвище вказано, як Кокос. Також як Кокос моє прізвище записано у свідоцтві про одруження та у картці фізичної особи - платника податків (ідентифікаційний №___________)...


 На час оформлення зазначеного договору купівлі-продажу від 31 грудня 1968 року я не звертав уваги на правильність написання свого прізвища і лише після отримання його дублікату виявив наявність помилки у договорі купівлі-продажу, яка перешкоджає мені використовувати мою власність на свій розсуд, так як я не можу замовити та виготовити технічний паспорт на моє домоволодіння.

Згідно з вимогами ч. 1 ст. 256 ЦПК України, суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім’я та по батькові, місце і час народження якої, що зазначені у документі, не збігаються з ім’ям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або у паспорті.

На підставі наведеного, різниця у написані прізвища заявника у одну літеру, є наслідком довільного перекладу мого прізвища з російської, якою було складено усі правовстановлюючі документи за часів СРСР, на українську мову, з боку осіб, які після закінчення існування держави СРСР заповнювали та видавали документи українською мовою.

Таким чином, з метою надання мені можливості розпоряджатися своєю власністю у вигляді 1/3 частини б. №___ з допоміжними господарськими побудовами по вул.________ у м.________ необхідно встановити факт, що правовстановлюючий документ - дублікат договору купівлі-продажу 1/3 частини б. №___ з допоміжними господарськими побудовами по вул._________ у м._________, укладений 31 грудня 1968 року між ____________ міською радою депутатів трудящих в особі Особою_2 та Какос Віктором Федоровичем, належить мені, Кокос Віктору Федоровичу.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 3, 256, 259 ЦПК України, -

ПРОШУ:

Встановити факт належності мені, Кокос Віктору Федоровичу правовстановлюючого документу - дублікату договору купівлі-продажу 1/3 частини будинку №__ з допоміжними господарськими побудовами по вулиці___________ у м.___________, від 31 грудня 1968 року, укладений між __________ міською радою депутатів трудящих в особі Особа_2 та Какос Віктором Федоровичем.

Додаток:

Копія позовної заяви

Копія паспорта - 2;

Копія свідоцтва про народження - 2;

Копія трудової книжки - 2;

Копія свідоцтва про одруження – 2;

Копія дублікату договору купівлі-продажу – 2

Дата                   Підпис

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart