До _______ районного суду м.________, адреса:___________________________

Заявник: Особа_1, проживаю за адресою:_________________________,

тел.:________________________

Заінтересована особа: виконком ____________ районної у м.__________ ради, адреса:_______________

Заява

про встановлення факту постійного проживання у квартирі

Я народилася у м. ______ і з 1984 по 2000 рік мешкала з батьками у кв. №__ у б. №___ по вул.___________ у м.__________. У лютому 2000 року уклала шлюб із Особою_2 та переїхала жити до нього у кв. №___ у б. №__ по вул.________ у м._______, де зареєструвалася.

З грудня 2004 року припинила шлюбні стосунки із Особою_2 і повернулася жити до батьків.

Шлюб із Особою_2 розірвала, але місце реєстрації не змінила. Планую укласти шлюб із громадянином Особою_3, на території _________. У зв’язку з укладенням шлюбу у іншій державі мені слід надати до органів реєстрації шлюбу низку документів, у тому числі і докази того факту, що після розірвання шлюбу з Особою_2, я мешкаю окремо від нього. Цей факт слід довести з тих підстав, що за прийнятим у ________ загальним правилом, при спільному мешканні колишнього подружжя вважається, що їх шлюб розірвано фіктивно. На підтвердження факту мого проживання з грудня 2004 року у кв. №___ у б. №___ по вул.__________ у м._______ я маю відповідну довідку, видану кооперативом «Ізумруд», який є власником б. №_____ по вул.________ у м.______, але достовірним доказом для органів виконавчої влади ________ є судове рішення.

Згідно з вимогами ст. 256 ЦПК України, суд розглядає справи про встановлення фактів, від яких залежить виникнення, зміна або припинення особистих чи майнових прав фізичних осіб, якщо законом не визначено іншого порядку їх встановлення.                 

Про розірвання шлюбу між Особою_2 та мною 11 квітня 2008 року ________ відділом реєстрації актів цивільного стану __________ міського управління юстиції видано відповідне свідоцтво серії І-КЕ № 039789.

Зазначені мною обставини можуть пояснити свідки: Особа_3, проживає за адресою:________, Особа_4 та Особа_5, які проживають за адресою:______________.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 3, 256-259 ЦПК України, -

ПРОШУ:

Встановити факт мого постійного проживання, з грудня 2004 року і до теперішнього часу, у квартирі за адресою:______________.

Додаток:

Дата                   Підпис

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart