Юридичні послуги, адвокати

Чи маєте Ви відношення до юридичної професії?
 

Украинская Баннерная Сеть
Заява про перегляд заочного рішення
Понеділок, 26 жовтня 2009 09:24

_________районний суд м. _________

Адреса: _____________________          

Особи_1                                             

адреса: ____________________           

тел: __________________                   

 

 

Заява

про перегляд заочного рішення

 

 

«__»_______ року __________ районним судом м. __________ ухвалено заочне рішення по справі № _______________ за цивільним позовом Управління СБУ в _______________ області до Особи_2 та Особи_1, про визнання їх такими, що втратили право користування службовим жилим приміщенням та виселення.

Приймаючи ухвалу про проведення заочного розгляду справи за моєї відсутності, суд виходив з того, що я була належно повідомлена про день, час та місце розгляду справи через оголошення у пресі.

Разом з тим, відповідно до ст. 74 ЦПК України основним видом судового виклику є повістка. Оскільки судоваповістка за місцем постійного проживання не надходила (не вручалась), то я не прибула на судове засідання та не повідомила суду поважність причин неявки.

Неповідомлення мене у встановленому порядку про розгляд справи позбавило мене передбаченого цивільним законодавством права надати суду докази, якими я заперечую проти позову.

Так, відповідно до ст. 5 Житлового кодексу України державний житловий фонд перебуває у віданні місцевих Рад народних депутатів (житловий фонд місцевих Рад) та у віданні міністерств, державних комітетів і відомств (відомчий житловий фонд).

Однокімнатна квартира № ___ в будинку по вул. ________, __ в м. ___________ надавалась Особі_2, згідно з рішенням виконавчого комітету ___________ міської ради від «__»_______ року № ____, прийнятого на підставі пропозицій громадської комісії з житлових питань.

Ст. 51 ЖК України передбачено, що виконавчими комітетами відповідних рад за участю громадської комісії з житлових питань жилі приміщення надаються громадянам в будинках житлового фонду місцевих рад.

Отже, вказана квартира належить до житлового фонду ________ міської ради і перебуває на її балансі.

Ст. 18 ЖК України передбачено, що управління житловим фондом здійснюється власником або уповноваженим ним органом у межах, визначених власником.

Пунктомз рішення виконавчого комітету _________ міської ради від «__»_______ року № ___ встановлено, що квартира закріплюється як службова за УСБУ в ______ області із вселенням у встановленому порядку.

Отже, _________ міська рада уповноважила позивача виключно правом вселяти у встановленому порядку до цієї квартири співробітників СБУ.

Оскільки,    вказана квартира на    балансі   УСБУ в _________ області не перебуває (тобто, не є його власністю та не відноситься до його відомчого жилого фонду), а  інших  (окрім вселення)  повноважень по  управлінню цим  майном виконавчий комітет _________ міської ради Управлінню не передавав,   позивач не має права вимоги про виселення із вказаної квартири.

Копія заочного рішення була направлена на мою адресу «__»_______ року за вих. №________ і отримана мною «__»_______ року.

Статтею 228 ЦПК України встановлено десятиденний строк подачі заяви про перегляд заочного рішення з дня отримання його копії.

Відповідно до ст. 70 ЦПК України строк не вважається пропущеним, якщо до мого закінчення заява, скарга, інші документи чи матеріали або грошові кошти здано на пошту чи передані іншими відповідними засобами зв'язку.

Враховуючи поважність причин неявки до суду та істотне значення наведених доказів для правильного вирішення справи, прошу суд переглянути заочне рішення від «__»_______ року, скасувати його та призначитисправу до розгляду в загальному порядку.

 

Додаток: шість копій заяви про перегляд заочного рішення.

 

Дата                  Підпис