До  ________________ райнного суду

Позивач: Особа1 (П.І.Б.),  яка проживає за

адресою:___________________,

засоби зв'язку:______________,

 Відповідач:  Особа2 (П.І.Б.),  яка проживає за

адресою:___________________,

засоби зв'язку:_______________

 

Позовна заява

про розірвання шлюбу

 

________ (число, місяць, рік) я зареєстрував(ла) шлюб з відповідачем ________п.і.п..б.) і проживав(ла) з ним (нею) разом до _______ (місяць, рік). Від цього шлюбу у нас є дитина (діти) _________ (прізвище, ім'я, по батькові, число, місяць, рік народження дитини (дітей). Спільне життя з відповідачем не склалося ________ (вказати причини).

Шлюбні відносини між нами припинені з ______ (місяць, рік). Спільне господарство не ведеться.

Подальше спільне проживання та збереження шлюбу неможливі. Спору про поділ майна, що є нашою спільною власністю, немає. Між нами досягнуто угоди про утримання дитини (дітей).

Згідно зі ст. 110 Сімейного Кодексу України та статей 3, 15, 118 і 119 Цивільного процесуального кодексу України,

ПРОШУ:

Розірвати шлюб між мною та відповідачем ________ (п.і.п.б.) зареєстрований _____ в____ (число, місяць, рік) (найменування) РАЦСу. Актовий запис № __.

Додаток:  

1. Свідоцтво про шлюб. 

2. Копія свідоцтва (свідоцтв) про народження дитини (дітей). 

3. Довідки про заробітну плату позивача та відповідача. 

4. Квитанція про сплату державного мита.

5. Копія позовної заяви.  

Дата                                        Підпис

Коментарі 

 
0 #1 розлучення через судТетяна 21.02.2018 11:52
Доброго дня. Чи потрібно вносити в позов на розлучення дані про повнолітню дитину, яка на даний момент проживає з нами, у спільному будинку (з неповнолітньою зрозуміло, вношу і пишу, що буде проживати зі мною). Окремим позовом після розлучення (швидше за все, бо поки домовитись не можемо) буду подавати на аліменти і розділ будинку. Чи потрібно цей факт вказувати зараз, у позові на розлучення. І як сформулювати правильно?. Дякую
Цитувати
 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart