До ________ районного суду м.___________ адреса:_______________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:__________________, тел.:_________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:_____________, тел:__________________

Ціна позову: 3500 гривень

Позовна заява

про стягнення моральної шкоди, заподіяної спадкодавцеві

12 травня 2008 року приблизно о 22 годині в приміщенні кафе-бару «Орлеан», яке розташоване за адресою: вул._____________, буд.__, відповідач Особа_2 без жодних на те причин та без попередження завдав удару кулаком у голову моєму синові Особі_3.

Згідно висновку судово-медичної експертизи №___ від 10 липня 2008 року в лікарні у мого сина діагностований: удар м'яких тканин голови, закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку середнього ступеня з ушкодженням зорових нервів, посттравматичне зниження гостроти зору.

Вищезгадані тілесні ушкодження відносяться до тілесних ушкоджень середньої тяжкості, що призвели до тривалого розладу здоров'я.

Вироком ___________ районного суду м.____________ від 27 жовтня 2008 року відповідач визнаний винним у скоєнні злочину, передбаченого статтею 122 КК України, і йому визначено пока­рання у вигляді виправних робіт терміном в один рік, з відповідача на користь мого сина Особи_3 стяг­нута моральна шкода в сумі 3500 грн.

{smscoin_key}07 грудня 2008 року мій син трагічно загинув, потрапивши в дорожньо-транспортну пригоду.

10 січня 2009 року я звернулася до _______ державної нотаріальної контори м.___________ із заявою про прийняття спадщини після загиблого сина Особи_3.

08 травня я отримала свідоцтво про право на спадщину за  законом.

Відповідач не виконав вирок _________ районного суду м.___________ від 27 жовтня 2008 року в добровільному порядку і стягнуту з нього моральну шкоду за час життя Особи_3 не виплатив.

10 травня 2009 року я звернулася до відповідача з проханням виплатити стягнуту з нього моральну шкоду на користь мого сина мені як єдиній спадкоємиці Особи_3, але відповідач відповів відмовою.

Відповідно до ст. 1218 ЦК України до складу спадщини входять усі права та обов’язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.

Ч.3 ст. 1230 ЦК України встановлює, що до спадкоємця переходить право на відшкодування моральної шкоди, яке було присуджено судом спадкодавцеві при його житті.

На підставі викладеного, відповідно до ст. 1218, ч.3 ст.1230 ЦК України, керуючись ст.ст. З, 118, 119 ЦПК України, -

ПРОШУ:

Стягнути з відповідача Особи_2 на мою ко­ристь моральну шкоду, заподіяну спадкодавцеві Особі_3 в сумі 3500 грн.

Додаток:

- копія позовної заяви,

- копія вироку ________ районного суду м.___________ від 27 жовтня 2008 року,

- копія свідоцтва про смерть Особи_3,

- копія свідоцтва про народження Особи_3,

- свідоцтво про право на спадщину{/smscoin_key}

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart