До ______________ міськрайонного суду

____________________________області

Особа1 (П.І.П)                                       

який проживає за адресою: ___________

м. ______________ ____________ обл.,

поштовий індекс _____                           
 

Заява

про зміну способу і порядку виконання рішення суду

 про стягнення аліментів

 

          „____”____________200__ р. я уклав шлюб з Особою2, який ми зареєстрували у відділі реєстрації актів цивільного стану ____________о міськвиконкому, і прожив з нею до „____”____________200__ р.,  після чого ми розлучилися.

          Від шлюбу ми маємо дочку Особа3, „____”____________200__ року народження, яка після розлучення залишилася проживати разом з матірю.

          На підставі рішення ____________ міського суду від „____”____________200__ р. я зобов’язаний виплачувати на  користь Особа2 аліменти на утримання дочки  у розмірі ? частки з усіх видів свого заробітку (доходу) щомісяця до її повноліття.

           З „____”____________200__ р. я знаходжуся на пенсії і ніде не працюю. Щомісяця на користь своєї колишньої дружини я сплачую аліменти в сумі по ______, що підтверджується доданою до заяви довідкою. Виходячи з зазначеного розміру відрахувань, до повноліття дочки я повинен сплатити їй ______ грн. 

          В Росії, у м. ________ ____________ області, проживає моя мати Особа4, якій нещодавно виповнилося 80 років.

          Вона  страждає захворюванням серцево-судинної системи і потребує моєї допомоги. У зв’язку з цим я вимушений залишити Україну і переїхати до неї на постійне проживання.

          Однак для цього мені потрібно отримати паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

          Для його оформлення я нещодавно звернувся до відділу громадянства, еміграції та реєстрації фізичних осіб  ____________МРВ УМВС України у ____________ області, де мені запропонували надати нотаріально засвідчену заяву колишньої дружини про відсутність у неї  вимог щодо стягнення з мене аліментних платежів або копію рішення суду про стягнення аліментів.

          Надати мені заяву про відсутність вимог щодо стягнення аліментів Особа2 відмовилася, у зв’язку з чим  я вимушений просити суд змінити спосіб і порядок виконання рішення суду про стягнення з мене аліментів шляхом одноразової сплати їй всієї суми належних з мене  аліментів в сумі _______грн.

          Враховуючи зазначені мною обставини і вимоги ст. 373 Цивільного процесуального кодексу України, суд може це зробити.

          На підставі викладеного й у відповідності з ч. 1 ст. 373 ЦПК України

 

прошу:

 

          змінити спосіб і порядок виконання рішення ____________ міського суду від 1„____”____________200__ р. у справі №__________, постановивши ухвалу про стягнення з мене одноразово на користь Особа2 залишку по сплаті аліментів на утримання нашої дочки Особа3, „____”____________200__ р. народження, в сумі _______ грн.

 

      

Додатки:

 

1.      Копія свідоцтва про розірвання шлюбу.

2.      Копія свідоцтва про народження дочки.

3.      Копія рішення суду про стягнення аліментів.

4.      Довідка з місця проживання Особа3

5.      Копія заяви анкети на отримання паспорту.

6.      Довідка про розмір пенсії.

7.      Копія заяви.

 

„____”____________200__ р.                       ______Особа1

 

Коментарі 

 
0 #1 сімейнаИрина 06.08.2014 12:05
ребёнок 9 лет проживает с отцом, решением апеляционного суда место жительства определено с матерью, в отобрании ребенка у отца суд отказал, т.к ребёнок места проживания не менял,доброволь но отец не отдает ребёнка, исполнительный лист мне вернули, т.к в исполнительном документе нет элемента принудительного исполнения, хочу писать заявление в апеляц. суд о установлении порядка и способа исполнения решения суда, но не знаю как правильно сформулировать свои требования. Спасибо
Цитувати
 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart