До ______________ міськрайонного суду

____________________________області

Особа1 (П.І.П)                                       

який проживає за адресою: ___________

м. ______________ ____________ обл.,

поштовий індекс _____                           
 

Заява

про заміну неналежного відповідача

 

„____”___________200__р.    на перехресті біля магазину „Ботанік” у м. ______________мене збив автомобіль Москвич 2141,  реєстраційний № __________, внаслідок чого я був визнаний інвалідом ІІ групи.

Винним у дорожньо-транспортній пригоді був визнаний водій зазначеного автомобіля Особа2.

         У зв’язку з цим „____”___________200__р.  я звернувся до суду з позовом до нього про відшкодування завданої мені шкоди.

Однак під час попереднього судового засідання було встановлено, що автомобіль, яким керував відповідач, належить ПП „ФІКС”. Особа2 перебуває з ним у трудових відносинах і під час наїзду на мене знаходився при виконанні трудових обов’язків.

Оскільки згідно з ч. 1 ст. 1172 ЦК України юридична або фізична особа відшкодовує шкоду, завдану їхнім працівником під час виконання ним своїх трудових обов’язків, відповідальність за завдану мені шкоду повинно нести ПП „ФІКС”.

На підставі викладеного й у відповідності з ч. 1 ст. 33 ЦПК України

 

прошу:

 

замінити первісного відповідача по моєму позову - Особа2 на належного відповідача - приватне підприємство „ФІКС”, яке знаходиться за адресою: вул. ______, буд.____, м. ______________ ______________ обл.

 

„____”___________200__р.                      _______Особа1

Коментарі 

 
0 #1 зміни до позовуivanna 10.01.2011 19:48
Вітаю. В заяві про визнання права власності на самочинну прибудову, у прохальній частині, вказала не того відповідача( не управління БТІ, а управління архітектури). як це можна виправити.
Цитувати
 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart