До ________ районного суду м.___________ адреса:_______________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:__________________, тел.:_________________

Відповідач: Особа_2, проживає за адресою:_____________, тел:__________________

Третя особа: Особа_3, проживає за адресою:_____________, тел:__________________

Позовна заява

про визнання батьківства

Я, Особа_1, був знайомий з 2002 року із Особою_3.

Ми зустрічалися, між нами тривалий час були інтимні стосунки. Після того як Особа_3 виїхала на роботу до м. Харкова стосунки між нами припинилися. Приблизно в січні 2006 року ми випадково зустрілись, провели разом час і знову розлучилися. Особа_3 виїхала до м. Харкова, а я залишився в м. Орджонікідзе.  

В грудні 2007 року я випадково зустрівся з Особою_3, яка була разом з дитиною. Подивившись на дитину я одразу ж помітив схожість з собою. Для остаточної впевненості, що я є батьком дитини вирішив разом з Особою_3 провести аналіз генетичної ідентифікації на предмет встановлення мого біологічного батьківства відносно Особи_4.  

Звернувшись до Київського міського бюро судово-медичної експертизи для проведення генетичної ідентифікації мною був отриманий висновок №______ від «__»_________року відповідно до якого вірогідність мого біологічного батьківства відносно Особи_4 складає не менше 99,99 %.  

{smscoin_key}Після остаточного визначення батьківства, Особа_3, яка на той час розірвала шлюб з Особою_2 повідомила відповідача про висновок експертизи генетичної ідентифікації відповідно до якого встановлено моє батьківство та запропонувала йому добровільно відмовитися від батьківства відносно дитини, на що відповідач відмовився вірити в висновок експертизи, заявивши, що висновок куплений.  

З Особою_3 в даний час ми проживає однією сім’єю, плануємо зареєструвати відносини уклавши шлюб.  

Згідно ст. 129 СК України особа, яка вважає себе батьком дитини, народженої жінкою, яка в момент зачаття або народження дитини перебувала у шлюбі з іншим чоловіком, має право пред’явити до її чоловіка, якщо він записаний батьком дитини, позов про визнання свого батьківства. До вимоги про визнання батьківства застосовується позовна давність в один рік, яка починається від дня, коли особа дізналася або могла дізнатися про своє батьківство.  

На підставі викладеного, керуючись ст. 129 СК України, ст.ст. 3, 118, 119 ЦПК України, -

ПРОШУ:

1.    Визнати мене батьком Особи_4, який народився «__»________року у м. Орджонікідзе.

2.    Зобов’язати відділ реєстрації актів громадянського стану по м. Орджонікідзе міськрайонного управління юстиції внести зміни в книгу реєстрації народжень, актовий запис № ______, від «__»_______ року, про народження Особи_4, змінивши в графі батько – Особа_2 на Особа_1.  

Додаток:

Дата            Підпис{/smscoin_key}

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart