До __________ районного суду м._________, адреса:____________________

Позивач: Особа_1, проживаю за адресою:_____________________, тел.:_________________________

Відповідачі: Особа_2, проживає за адресою:_____________________, тел.:______________________,

Особа_3, проживає за адресою:_____________________, тел.:_________________________

Ціна позову: 20400 гривень

Позовна заява

про стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок вчинення дорожньо-транспортної пригоди

07 червня 2007 року, близько 13 години, Особа_2, керуючи автомобілем марки «ГАЗ 31105», державний номер_________, власником якого є Особа_3, проїжджаючи регульоване перехрестя вул. Шевченко і вул. Фрунзе у м.__________, рухаючись у бік вул. Гоголя, у порушення вимог п. 8.7.3 Правил дорожнього руху України, проїхав на заборонений червоний сигнал світлофору внаслідок чого допустив зіткнення із автомобілем марки «Опель-Астра», державний номер_________, яким я керував рухаючись по вул. Фрунзе у бік вул. Пушкіна, і який належить мені на праві приватної власності. Постановою судді _________ районного суду м. __________ від 23 жовтня 2007 року Особу_2 визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КпАП України - зазначеної ДТП, та звільнено від відповідальності внаслідок закінчення строків притягнення до адміністративної відповідальності.

При зіткненні мій автомобіль отримав значні технічні ушкодження. Згідно з висновком експерта-товарознавця від 04 липня 2007 року, величина матеріальних  збитків, завданих моєму автомобілю становить 15726 гривень 98 копійок, вартість проведення цієї експертизи становить 400 гривень, витрати на правову допомогу складають 1500 гривень. Внаслідок цього ДТП мені також заподіяно і моральну шкоду, яка полягає у душевних стражданнях, яких я зазнав у зв’язку з ушкодженням власності – автомобіля, та неможливості протягом тривалого часу користуватися автомобілем за його призначенням, порушенням моїх нормальних життєвих зв’язків, певним ударом мого престижу. Також я був змушений неодноразово відвідувати авторинок та магазини у пошуку необхідних для ремонту запчастин, і внаслідок відсутності таких, замовляти їх у Німеччині. Розмір відшкодування моральної шкоди визначаю у 2500 гривень.

Згідно зі звітом про оцінку майна і визначення вартості матеріального збитку автомобіля державний номер__________, від 04 липня 2007 року, виконаного Особою_7, вартість відновлювального ремонту становить 15726 гривень 98 копійок, вартість матеріального збитку з урахуванням втрати товарної вартості – 8541 гривня 23 копійки. Відповідно до квитанції № 6749972 від 27 грудня 2007 року, за виконання зазначеного звіту мною, Особою_1 сплачено 400 гривень.

Також на СТО «СТО» за мої власні кошти проведено відновлювальний ремонт мого автомобілю вартість якого склала 16000 гривень.

Власником автомобілю марки «ГАЗ 31105 СПГ», державний номер__________ є Особа_3. Особа_2 керував автомобілем марки «ГАЗ 31105 СПГ», державний номер________ на підставі тимчасового реєстраційного талону від 22 грудня 2006 року.

Відповідно до вимог п.п. 8, 9 ч. 2 ст. 16 ЦК України, способом захисту цивільних прав та інтересів може бути відшкодування майнової та моральної шкоди. Згідно з ч.ч. 1, 2 ст. 22 ЦК України, особа, якій завдано збитків у результаті порушення її цивільного права, має право на їх відшкодування, а збитками є витрати, які особа зробила для відновлення свого порушеного права. Нормами ст. 23 ЦК України встановлено, що особа має право на відшкодування моральної шкоди, завданої внаслідок порушення її прав, а моральна шкода полягає у фізичному болю та стражданнях, яких фізична особа зазнала у зв’язку з ушкодженням здоров’я; у душевних стражданнях, яких фізична особа зазнала у зв’язку із пошкодженням її майна; відшкодовується грішми, незалежно від майнової шкоди, яка підлягає відшкодуванню та не пов’язана з розміром цього відшкодування. Згідно з вимогами ч. 1 ст. 1187 ЦК України, джерелом підвищеної небезпеки є діяльність, пов’язана з використанням транспортних засобів, а згідно з ч. 2 цієї статті, шкода, завдана джерелом підвищеної небезпеки, відшкодовується особою, яка на відповідній правовій основі володіє транспортним засобом, використання якого створює підвищену небезпеку. Відповідно до вимог ст. 1188 ЦК України, шкода, завдана внаслідок взаємодії кількох джерел підвищеної небезпеки, відшкодовується на загальних підставах – шкода, завдана одній особі з вини іншої особи, відшкодовується виною особою. Відповідно до вимог ст. 1166 ЦК України, майнова шкода, завдана майну фізичної особи, відшкодовується у повному обсязі особою, яка її завдала. Згідно з нормою ч. 1 ст. 1167 ЦК України, моральна шкода, завдана фізичній особі неправомірними діями, відшкодовується особою, яка її завдала. Відповідно до вимог ст. 1190 ЦК України, особи, спільними діями або бездіяльністю яких було завдано шкоду, несуть солідарну відповідальність перед потерпілим. Згідно з вимогами ч. 3 ст. 61 ЦПК України, обставини, встановлені судовим рішенням у адміністративній справі, яке набрало законної сили, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини. Відповідно до вимог ч. 1 ст. 88 ЦПК України, стороні, на користь якої ухвалено рішення, суд присуджує з другої сторони понесені нею та матеріально підтверджені судові витрати.            

З наведених норм чинного цивільного, цивільно-процесуального законодавства України та фактичних обставин справи випливає наступне. Особа_2 на законних правових підставах, згідно з тимчасовим реєстраційним талоном від 22 грудня 2006 року на автомобіль марки «ГАЗ 31105 СПГ», державний реєстраційний номер____________, 07 червня 2007 року керував цим автомобілем, який належить на праві власності Особі_3 та здійснив наїзд на автомобіль марки «Опель-Астра», державний номер__________, яким керував я. За наслідками розгляду протоколу про адміністративне правопорушення, складеного за фактом ДТП за участю водіїв Особа_2 та Особа_1, суддею _________ районного суду м._________ провадження у справі про адміністративне правопорушення відносно Особи_2 закрито за спливом строку накладення адміністративного стягнення, а відносно мене - за відсутністю у моїх діях ознак складу адміністративного правопорушення. Це рішення, яке є чинним, однозначно свідчить про наявність вини саме Особи_2 у вчиненні 07 червня 2007 року ДТП, так як у моїх діях відсутні ознаки складу правопорушення, передбаченого ст. 124 КпАП України. Особа_2 достовірно знаючи про це рішення, маючи час та можливість його оскаржити, не оскаржив його, а тому погодився з цим рішення. Обидва відповідачі – Особа_2 та Особа_3, повинні нести солідарну відповідальність за заподіяння джерелом підвищеної небезпеки - автомобілем марки «ГАЗ 31105 СПГ», державний реєстраційний номер__________, шкоди, так як обидва на відповідних правових підставах: Особа_3 як власник, а Особа_2 на підставі тимчасового реєстраційного талону, володіли цим автомобілем. Враховуючи те, що моє майно ушкоджено внаслідок ДТП, та те, що внаслідок ушкодження цього майна, я переніс певні душевні страждання, викликані дискомфортом у вигляді неможливості тривалий час використовувати свою власністю за  її прямим призначенням, клопотами по ремонту автомобілю, був змушений звільнитися з роботи в силу неможливості її виконувати за відсутності у користуванні автомобілю, я маю право на відшкодування заподіяної мені матеріальної шкоди та моральної шкоди.

Розмір матеріальної шкоди, яка підлягає відшкодуванню, визначаю у межах фактично понесених та документально підтверджених витрат – у сумі 16000 гривень; також стягненню підлягають документально підтверджені витрати на проведення оцінки майна з визначення вартості матеріального збитку завданого автомобілю у сумі 400 гривень; понесені мною судові витрати у сумі 234 гривні. А також вважаю розумним і справедливим визначити розмір відшкодування завданої мені моральної шкоди у 2500 гривень. Крім того мною понесені витрати на правову допомогу у сумі 1500 гривень.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 16, 22, 23, 1166-1167, 1187-1188, 1190 ЦК України, ст.ст. 3, 88, 118-120 ЦПК України, -

ПРОШУ:

Стягнути солідарно з Особи_3 та Особи_2 на мою користь грошові кошти у сумі 16000 гривень  у відшкодування завданої мені матеріальної шкоди, кошти у сумі 2500 гривень на відшкодування завданої мені моральної шкоди, витрати з визначення вартості матеріального збитку завданого моєму автомобілю у сумі 400 гривень, 1500 витрат на правову допомогу, а всього стягнути грошових коштів на суму 20400 гривень та судові витрати у сумі 234 грн.

Додаток:

Дата                     Підпис

Коментарі 

 
0 #520 Позовна заява про стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок вчинення дорожньо-транспортної пригодиCaitlin 04.06.2020 04:54
It's not my first time to pay a quick visit this web page, i am visiting this site dailly and
get fastidious information from here everyday.

My page Marcela: https://www.k-to.ru/bitrix/rk.php?goto=http://www.pornjk.com/tags/tricks-ufym-session/
Цитувати
 
 
0 #519 Позовна заява про стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок вчинення дорожньо-транспортної пригодиEldon 04.06.2020 04:52
Today, I went to the beach with my kids. I found a sea shell and gave it to my 4 year old
daughter and said "You can hear the ocean if you put this to your ear." She placed the shell to her
ear and screamed. There was a hermit crab inside and it pinched her ear.
She never wants to go back! LoL I know this is completely off topic but I had to tell someone!


Also visit my web-site :: Jan: http://lcconsultancy.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.pornjk.com%2Ftags%2Fsnapchat-twistys-tonight%2F
Цитувати
 
 
0 #518 Позовна заява про стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок вчинення дорожньо-транспортної пригодиJulian 04.06.2020 04:52
Nice weblog right here! Also your website loads up very
fast! What host are you the usage of? Can I get your associate link to your host?
I wish my web site loaded up as fast as yours lol

Feel free to visit my site Tawnya: https://images.google.ba/url?q=http://www.pornjk.com/tags/stretched-bigfatpussy-amateur/
Цитувати
 
 
0 #517 Позовна заява про стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок вчинення дорожньо-транспортної пригодиNeva 04.06.2020 04:52
Hi, I do believe this is an excellent website. I stumbledupon it ;) I may revisit once again since
i have book-marked it. Money and freedom is
the best way to change, may you be rich and continue to guide other people.


My web blog :: Kristeen: https://www.google.ga/url?q=http://www.pornjk.com/tags/daddy-alexis-texas-hazel/
Цитувати
 
 
0 #516 Позовна заява про стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок вчинення дорожньо-транспортної пригодиSharyl 04.06.2020 04:52
I delight in, lead to I found exactly what I was looking for.
You've ended my four day long hunt! God Bless you
man. Have a great day. Bye

Feel free to surf to my web-site Scotty: http://www.haynesgriffin.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.pornjk.com%2Ftags%2Fsnapchat-devar-bhabhi-sex-boobs%2F
Цитувати
 
 
0 #515 Позовна заява про стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок вчинення дорожньо-транспортної пригодиMuhammad 04.06.2020 04:51
Usually I do not read article on blogs, however I wish to say that this write-up very pressured me to try
and do it! Your writing style has been amazed me. Thanks, quite great post.Also visit my page :: Wilda: http://local.waaytv.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.pornjk.com%2Ftags%2Fs31e14-desi-rape-xnxx-emma%2F
Цитувати
 
 
0 #514 Позовна заява про стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок вчинення дорожньо-транспортної пригодиTesha 04.06.2020 04:51
Magnificent website. Lots of useful information here.
I'm sending it to several friends ans also sharing in delicious.
And naturally, thanks to your sweat!

My web page; Dorine: http://www.spainlux.ru/bitrix/redirect.php?goto=http://www.pornjk.com/tags/fucking-paula-shy-fucks/
Цитувати
 
 
0 #513 Позовна заява про стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок вчинення дорожньо-транспортної пригодиLeola 04.06.2020 04:51
Hey there are using Wordpress for your blog platform?
I'm new to the blog world but I'm trying to get started and create my own. Do you require any coding knowledge to make your own blog?
Any help would be greatly appreciated!

Feel free to surf to my website: Maik: http://sonicsorcery.net/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.pornjk.com%2Ftags%2Flatina-dolly-little-ap%25C3%25B3s%2F
Цитувати
 
 
0 #512 Позовна заява про стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок вчинення дорожньо-транспортної пригодиDaniele 04.06.2020 04:51
Hi it's me, I am also visiting this site daily, this website
is genuinely good and the visitors are genuinely sharing nice thoughts.


Feel free to surf to my page :: Genesis: http://mitralrepair202.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.pornjk.com%2Ftags%2Ftrying-xxx-por-sessions%2F
Цитувати
 
 
0 #511 Позовна заява про стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок вчинення дорожньо-транспортної пригодиMadie 04.06.2020 04:51
Hmm it looks like your site ate my first comment (it was extremely long) so I guess I'll just sum it
up what I had written and say, I'm thoroughly enjoying your
blog. I as well am an aspiring blog blogger but I'm still new to the whole thing.
Do you have any tips for newbie blog writers? I'd definitely
appreciate it.

Also visit my page ... Kathrin: http://heartimpersonators.com/__media__/js/netsoltrademark.php?d=www.pornjk.com%2Ftags%2F2019-xxxhamster-natural%2F
Цитувати
 
 
0 #510 Позовна заява про стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок вчинення дорожньо-транспортної пригодиDorthea 04.06.2020 04:50
I feel this is one of the most important information for
me. And i'm glad studying your article. But wanna statement on few basic
issues, The site style is great, the articles is actually nice :
D. Good process, cheers

My web page; Rowena: http://www.viralvideo.name/redirect.php?u=http://www.pornjk.com/tags/closeup-outdoorsex-nympho/
Цитувати
 

Додати коментар

Шановні відвідувачі! 03.08.2010 року набрав законної сили Закон України "Про судоустрій і статус суддів", яким внесено значну кількість змін до процесуального законодавства. Тому, використовуючи позовні заяви та процесуальні документи, які опубліковані до 03.08.2010 року, звертайте свою увагу на підсудність справ, строки та ін. і перевіряйте чи не змінилися вони! Всі подальші публікації будуть здійснені із врахуванням змін.


Захисний код
Оновити

Infonarium
океан информации

Онлайн помічник

SiteHeart